Havana – Kuba – ČSA/KLM – 13 805 Kč
22.7.2013

Havana – Kuba – ČSA/KLM – 13 805 Kč

O této nabídce

Pouze na velmi omezené množství termínů jsou k dispozici zvýhodněné letenky na Kubu, konkrétně do hlavního města, které jsou operovány společnostmi  ČSA a KLM. Jedná se o zpáteční lety z pražského letiště a na trase absolvujete jeden přestup v Amsterdamu. Jako příklad uvádíme termín 9.-18. prosince. Rezervaci provedete v tomto vyhledávači.

Termíny:

Listopad:

Odlety: 13

Prosinec:

Odlety: 9, 11, 16
Návraty: 11, 12, 16, 18

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Havana{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)