Havana + Florida pro HC cestovatele – 5159 Kč
17.6.2015

Pouze pro HC cestovatele - Kuba a Florida za 5159 Kč

O této nabídce

Jsme si vědomi, že tahle nabídka nebude jistě pro každého, ale hard core cestovatelští šílenci ji jistě ocení! Kromě vcelku pohodlné cesty do Kostariky  lze na dnešní chybě postavit i cestu na Kubu a Floridu. Tady je routing:

Z Barcelony (BCN) 11. listopadu do Havany (HAV) s návratem 18. listopadu z New Yorku (JFK) do Berlína (BER) za 189 EUR neboli 5159 Kč!

[singlepic id=518 w=576 h=432 float=center]

A proč to není pro každého? Ač je to z Havany do Miami v USA vzdušnou čarou nějakých 378 km, letecké spojení díky mnohaleté izolaci neexistuje. V poslední době se však vztahy mezi USA a Kubou značně oteplily a trajekty mezi Floridou a Kubou by měly začít jezdit od září za 100 USD jedním směrem (viz tyto stránky). Z Miami se potom do New Yorku dostanete klasickou nebo nízkonákladovou aerolinkou okolo 100 USD.

Pokud byste ovšem chtěli letět už z Miami, nabízí se o cca 500 CZK dražší varianta:

z Barcelony (BCN) do Havany (HAV) s návratem z Miami (MIA) do Berlína (BER) za 209 EUR neboli 5705 CZK. Rezervace opět v EUR na www.flug.idealo.de, nebo v CZK v tomto vyhledávači >>

Tak kdo to zkusí? 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)