Havajské ostrovy za 10 996 Kč
26.7.2017

Havajské ostrovy

O této nabídce

Uplynuly sotva dva týdny  a je tu další parádní akce s letenkami na Havajské ostrovy. Tentokráte se akční nabídka týká odletů z italských letišť jako Milán – Malpensa či Linate resp. z Benátek. Do Honolulu se podíváte za dost cool cenu – 10 996 Kč v kombinaci leteckých společností Lufthansa a United Airlines.

​​​​​​​Letenky plaťte určitě kartou jinak riskujete, že Vám bude rezervace bude zrušena. 🙂

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
 • Dostupnost: srpen 2017 – červenec 2018
 • Termíny:
  • ​​​​​​​Honolulu
   • ​​​​​​​z Milána – Malpensy
   • ​​​​​​​z Milána – Linate
   • ​​​​​​​z Benátek
  • Kahului
  • Kauai
  • MXP – HNL a OGG – MXP
   • combo -> ušetříte za přelet ca 2 500 Kč
   • 16. – 30. 11. za 11 107 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Pohodlné ubytko nejen na ostrově Oahu ale i na dalších Havajských ostrovech nalezenete na stránkách Bookingu. Vyplatí se určitě mrknout i do srovnavače Trivago nebo na nabídku místních obyvatel na portále AirBnB.

Cestování po ostrovech

Pro přesuny mezi jednotlivými ostrovy využijte některého z místních dopravců jako jsou Hawaian,Island Air nebo Mokulele. Pokud však bude chtít cestovat i po Oahu, tak se určitě neobejdete bez vlastního auťáku. Ten si můžete dopředu zarezervovat na stránkách naší autopůjčovny, která sdružuje nabídky největších světových es v tomto oboru.

 

Víza

Jelikož jsou Havajské ostrovy součástí Spojených států amerických bude nutné si před cestou vyřídit elektronickou registraci ESTA, která Vás oprávní ke vstupu na tamější půdu. Tu si snadno během pár minut vyřídíte na těchto stránkách a zaplatíte za ni poplatek 14 USD.

Cestou Vás routing zavede i do Vancouveru, dke absolvujete jeden přestup. Proto bude potřeba i registrace platná na území Kanady. Ta se nazývá ETA a je to vlastně bleděmodrá varianta první registrace do USA. Po vyplnění několika políček na těchto stránkách a zaplacení poplatku 7 CAD je Vaše.

Jak do Milána

Z Prahy se přímo na hlavní milánské letiště Malpensa můžete dostat s ČSA nebo také nízkonákladovkou easyJet. Na vedlejší letiště v Bergamu se lze z Prahy dostat s Wizzairemkdy zejména pokud disponujete členstvím v jejich Discount Clubu, tak Vás vyjde přípoj doslova na pár stovek. Na toto menší milánské letiště léta dále z Ostravy a také Prahy i Ryanair. Pamatujte však, že všechno zmíněné nízkonákladovky ve svých základních cenách zahrnují pouze příruční zavazadla (byť Ryanair Vám umožní vzít si na palubu dvě).

Konkrétně na Linate ležící nedaleko centra sem přímo z České republiky bohužel nedostanete. Z centra Milána sem jezdí autobusová linka číslo 73 odjíždějící z Piazza Duomo. Mezi Linate a dalšími milánskými letišti pak fungují shuttle busy.


Náhled letenek z Milána do Honolulu za 10 996 Kč

Havajské ostrovy za 10 996 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)