Havajské ostrovy za 10 644 Kč
7.3.2017

Havajské ostrovy

O této nabídce

Tak to je pořádná pecka. Využijte letenek na Havajské ostrovy – největší souostroví na světě – a vydejte se poznávat úžasné přírodní scenérie, ale i přičichnout si k vodním sportům. V kombinaci amerických United Airlines a německé Lufthansy si z Manchesteru (lze i z jiných britských měst) zaletíte do Honolulu za nádherných 10 644 Kč, přičemž vracet zpět se můžete z Kahului na ostrově Maui – čímž ušetříte za přelety mezi ostrovy samotnými.. Výhodou je také letový itinerář, který Vám na zpáteční cestě přes Frankfurt dovolí cestu ukončit již v hesenské metropoli a nemusíte se vracet za kanál La Manche (nicméně nastoupit musíte vždy ve Velké Británii!).

Tarifní nabídka je platná pro lety prakticky na všechny významné Havajské ostrovy – ať už na největší „Big Island“ neboli Havaj, tak i nejznámější Oahu s hlavním městem Honolulu anebo na menší Kaui i Maui Islands. Určitě by však byla škoda zůstávat celý pobyt pouze na jednom z uvedených ostrovů, proto jich určitě doporučujeme poznat více. Pomohou Vám k tomu lokální aerolinky Hawaiian.

 • Rezervace: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
 • Dostupnost: 7. 3. – 31. 3. a také 1. 11. – 22. 12. 2017 a ještě 7. 1. – 30. 3. 2018
 • Termíny a kombinace:
  • Manchester – Honolulu a Kahului – Manchester
  • Manchester- Honolulu – Manchester
  • ​​​​​​​Edinburgh – Honolulu – Edinburgh
   • ​​​​​​​8. – 22 .1. za 10 943 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • ​​​​​​​Manchester – Kona – Manchester
   • ​​​​​​​6. – 16. 12. za 11 035 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • ​​​​​​​Manchester – Kauai Island – Manchester
   • ​​​​​​​6. – 16. 12. za 11 035 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • ​​​​​​​Manchester – Kahului – Manchester
   • ​​​​​​​6. – 16. 12. za 11 035 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • ​​​​​​​​​​​​​​Birmingham – Honolulu – Birmingham
   • ​​​​​​​3. – 16. 12. za 11 038 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Na hledání ubytování máte sice ještě dost času, ale klidně se zkuste mrknout na tento pohodový tříhvězdový hotel kousek od pláže Waikiki anebo ještě lépe vyladěnou tříhvězdu opodál. Až se vydáte na okolní ostrovy, tak pamatujte, že nejširší nabídku ubytovacích kapacit naleznete vždy na Bookingu nebo za použití srovnavače služeb Trivago.

Jak do Manchesteru

Do severoanglického průmyslového města Manchesteru se nejsnáze dostanete přímo z Prahy na palubě easyJetu nebo Jet2, kdy se letenky pohybují kolem tisícovky. Levněji je pořídíte s Ryanairem, který tam léta z Bratislavy, Norimberku, Berlína nebo Wroclawi – v tomto případě Vás letenky vyjdou doslova na pár stovek.
Flixbusu. nebo zelené autobusy RegiojetuNa zpáteční cestě můžete svůj výlet ukončit již na letišti ve Frankfurtu odkud do České republiky jezdí pravidelně spoje

Víza

Nezapomeňte, že Havajské ostrovy jsou 50. federálním státem Spojených států amerických a i pro jejich návštěvu jste si povinni opatřit elektronickou registraci ESTA. Ta Vám může posloužit i pro rychlou prohlídku  New Yorku nebo San Francisca, kterou Vám umožní některé kombinace letů díky delšímu stopoveru. Registrace vyplníte jednoduše na těchto stránkách a zaplatíte za ni poplatek 14 USD.

Pokud Vás na cestě čeká taktéž tranzit na území Kanady, pak je třeba si vyřídit i obdobnou registraci pro „zemi javorového listu“ na těchto stránkách za 7 CAD.

Autopůjčovna

Jak jsme již uvedli výše, pro přesuny mezi ostrovy využijte místního dopravce Hawaiian. Nicméně neopomeňte ani dopravu na jednotlivých ostrovech, které nejjednodušeji prozkoumáte za pomoci vlastního automobilu. Zapůjčit si auťák se 100 % vyplatí a proto navštivte naši autopůjčovnu a vyberte si z široké nabídky světových půjčoven.

Náhled letenky z Manchesteru na Honolulu a zpět z Kahului za 10 644 Kč

Havajské ostrovy za 10 644 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)