Havajské ostrovy z Vídně – 14988 Kč
21.4.2018

Havajské ostrovy z Vídně

14988

O této nabídce

Surfujte na Waikiki, projeďte si na Maui slavnou Road to Hana a zdolejte špičku slavné sopky Mauna Kea. Zaleťte si na Havajské ostrovy z Vídně za parádních 14 988 Kč. Termínů je dost, například ten s odletem 8. listopadu a návratem 19. listopadu Rezervuj tento termín >>

U nejlevněšjích termínů máte jednodenní zastávku v každém směru ve Vancouveru (nebo na západě USA), samozřejmě můžete opustit letiště a prohlédnout si město a další den pokračovat dál. O 200 Kč dráž potom pořídíte letenky s rychlými přestupy.

Chcete letět z Prahy ještě během května? S jedním přestupem za 15884 Kč druhou stranu přes Čínu, termíny najdete v našem kalendáři.

Ubytování a půjčení auta

Nejlevnější možností je stanování v kempech, pokud budete bydlet v holetech, na Waikiki doporučujeme Surf hotel.
Kromě hlavního ostrova Oahu je poznávání ostrovů s MHD velmi obtížné, určitě doporučujeme si půjčit na všech ostrovech káru.

Napříč havajskými ostrovy

Mezi ostrovy stojí letenky obvykle za 100 USD za směr, vyberte určitě Mokulele Airlines, kteří létají Cessnou Grand Caravan, máte z toho pak vyhlídkový let v ceně.

Víza

Kromě biomtrického pasu je potřeba ještě elektronické potvrzení ESTA. Lze vyřídit on-line, všechny informace, které jsou pro to potřeba najdete v našem návodu. Pokud budete mít v itineráři (byť jen přestup) zastávku v Kanadě, nezapomeňte ještě na elektronické potvrzení ETA, ty lze rovněž získat zdarma.

Náhled letenky z Vídně na Havaj za 14 988 Kč

Havajské ostrovy z Vídně - 14988 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)