Havajské ostrovy z Prahy za 11 455 Kč
30.10.2018

Havajské ostrovy z Prahy

11455

O této nabídce

Již téměř dva měsíce nebylo o zajímavé akci na Havajské ostrovy ani vidu, ani slechu. Dnes však tuto situaci velmi výrazně mění aerolinky z aliance Star Alliance, jmenovitě Air Canada, Lufthansa a United Airlines. V rezervačních systémech se totiž v jejich podání objevily zpáteční letenky z Milána do Honolulu za parádní cenu 10 418 Kč.  V rámci této kombinace si navíc na zpáteční cestě užijete díky půldennímu stopoveru návštěvu New Yorku. A když k těmto základním letenkám připočteme náklady na přískoky z Prahy do Milána (1 037 Kč/os. – při nákupu alespoň 2 letenek) s Easyjetem, tak se dostaneme na celkovou částku 11 455 Kč za povedený výlet z Prahy  na Havaj včetně dvou zastávek v Miláně a New Yorku. Pouze ranní odlet z Milána zapříčiní nutnost strávit v centru Lombardie jednu noc.

Další možností je vybrat si zpáteční let  za 10 549 Kč s routingem přes Mnichov, kde jednoduše cestu ukončíte. Vzhledem k tomu, že poletíte jen s příručním zavazadlem, tak to nebude žádný problém. Z Mnichova pak budete pokračovat do Prahy vlakovým spojem či autokarem (nejlépe navazuje Flixbus za 499 Kč). Přískok do Milána budeme muset opět pořídit s denním předstihem, neboť jinak není ranní odlet reálně stíhatelný (s Easyjetem za 709 Kč/os.). Tato kombinace vás z Prahy suma sumárum vyjde na 11 757 Kč. Spíše se však vyplatí obyvatelům západních části naší republiky, na které by v Mnichově čekala spřízněná duše a károu…

EDIT (14:45): Tak to vypadá, že akce skončila. Aerolinka ceny upravila a nyní tyto letenky vychází mnohonásobně dráže…

Ubytování

Cestou na Havaj bude nutné zvládnout jednu noc v Miláně. Samozřejmě se přímo nabízí ji z velké části strávit v baru, ale pokud se jedná o místo, kde složit hlavu, tak se určitě mrkněte na tento jednoduchý tříhvězdový Ibis hotel nedaleko letiště Malpensa za 621 Kč/os./noc. Na Oahu pak přiletíte ve večerních hodinách, tak určitě minimálně první noc budete trávit přímo v Honolulu. Pěkné zázemí naleznete v tomto oblíbeném hotelu za 1 490 Kč/os./noc. Další možnosti ubytovaícch kapacit jak v Miláně, tak na Havaji na vás čekají na Hotels.com a Bookingu.

Víza

Jelikož jsou Havajské ostrovy součástí Spojených států amerických bude nutné si před cestou vyřídit elektronickou registraci ESTA, která Vás oprávní ke vstupu na tamější půdu. Tu si snadno během pár minut vyřídíte na těchto stránkách a zaplatíte za ni poplatek 14 USD.

Autopůjčovna

Abyste maximálně využili čas strávený na Oahu, tak se určitě mrkněte do naší autpůjčovny a vyberte si káru, která na vás může čekat již po příletu na letišti.

 

Jak do Milána

Na hlavní milánské letiště Malpensa můžete využít spojů ČSA anebo lowcostového dopravce easyJet. Na vedlejší letiště v Bergamu léta z Prahy i Ostravy Ryanair.  Ceny letenek se pohybují kolem tisícovky za osobu a směr.

Náhled letenky z Milána na Havaj za 10 418 Kč

Náhled letenky přískoku z Prahy do Milána za 1 037 Kč/os.

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)