Havajské ostrovy od 10 325 Kč
13.7.2017

Havajské ostrovy

O této nabídce

Všem cestovatelům doporučujeme zpozornět. Opět se nám podařilo ulovit akci na Havajské ostrovy. Tentokráte v tom má prsty letecká aliance Skyteam, která nabízí nádherně naceněné letenky na ostrov Oahu za 10 325 Kč z malopolského Krakova. Odlety je možné plánovat i z dalších polských letišť – Varšavy nebo Gdaňsku. Kromě Oahu si lze o něco dráže zaletět i na ostrov Maui do Kahului.

Letenky jsou dostupné pouze u zahraničních prodejců, kteří nemají prakticky žádný zákaznický servis. Takže po nákupu letenek nejprve vyčkejte zda-li budou opravdu v pořádku vystaveny a letenky si poté pravidelně kontrolujte, jestli u nich nemáte změněné datum či hodinu odletu, o změnách vás zahraniční prodejci často neinformují. Stejně tak vyčkejte s rezervací přískoků či ubytováním.

Edit (16.00): Akce skončila, přesto jsou však v nabídce stále letenky z Krakova za 17 860 Kč, což je o vychází výrazně levněji než z Prahy (rozdíl ca 7 tisíc Kč)

Ubytování


Stejně jako kdekoliv jinde naleznete nejširší nabídku ubytování i v rámci Havajských ostrovů na oblíbeném Bookingu nebo lze vyzužít služby srovnavače Trivago. Od věci asi nebude ani prošmejdění severu AirBnB.


Cestování po ostrovech

Pro přesuny mezi jednotlivými ostrovy využijte některého z místních dopravců jako jsou Hawaian, Island Air nebo Mokulele. Pokud však bude chtít cestovat i po Oahu, tak se určitě neobejdete bez vlastního auťáku. Ten si můžete dopředu zarezervovat na stránkách naší autopůjčovny, která sdružuje nabídky největších světových es v tomto oboru.


Víza

Nezapomeňte, že Havajské ostrovy jsou součástí Spojených států amerických, takže pro jejich návštěvu si bude nutné předem obstarat elektronickou registraci ESTA. Tu získáte během pár minut na těchto stránkách a po zaplacení poplatku 14 USD je Vaše.


Jak do Krakova

Od října začně do polského Krakova létat z Prahy Ryanair, trasu však bude operovat pouze ve čtvrtek a neděli – takže záleží, jestli bude přískok k vašemu termínu pasovat.

Pokud preferujete pozemní variantu dopravy, tak přímo na letiště zajíždí Leo Express za  399 Kč/směr v pohodlné kombinace vlaku a autobusu.

Náhled letenky z Krakova do Honolulu za 10 325 Kč

Havajské ostrovy od 10 325 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)