Havajské ostrovy – Honolulu – United – 14 596 Kč
21.6.2013

Havajské ostrovy – Honolulu – United – 14 596 Kč

O této nabídce

Vypravit se levně na havajské ostrovy umožňuje tarif United. Jako příklad uvádíme odlet 12. října s návratem 24. října, letenku můžete rezervovat v našem vyhledávači letenek.  Letenky jsou dostupné během září a října.

Jak do Londýna?

Easyjetem z Prahy na Gatwick či Stansted, Wizzairem z Prahy a Brna na Luton, Ryanairem z Brna a Ostravy na letiště Stansted.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Honolulu{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)