Havajské ostrovy – Honolulu – AA – 18 392 Kč
5.6.2013

Havajské ostrovy – Honolulu – AA – 18 392 Kč

O této nabídce

American airlines nabízejí zpáteční letenky z Varšavy do Honolulu s návratem do Londýna za 18392 Kč. Příkladem může být odlet 3. října s návratem 24. října. Letenky naleznete v tomto vyhledávači letenek (nezapomeňte zadat multicity). Letenky jsou dostupné od konce srpna do konce října.

Půjčení auta na Havaji

Nejlevnějším řešením k prohlídce ostrova je půjčení automobilu z autopůjčovny, mrkněte na náš porovnávač. Zajímavé tipy a rady, na co nezapomenout při půjčení automobilu se dočtete v tomto návodu.

Jak do Varšavy?

Nejlevněji se do Varšavy dostanete za pár stokorun (či v akci desetikorun) s polskibus.

Jak z Londýna?

Pokud přejedete z hlavního letiště Heathrow na některé nízkonákladové londýnské letiště, pak máte na výběr řadu variant: s Easyjetem z Gatwicku a Stanstedu do Prahy, s Wizzairem z Lutonu do Prahy a Brny a konečně s Ryanairem ze Stanstedu do Ostravy a Brna.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Honolulu{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)