Havajské ostrovy – 18 259 Kč
18.5.2015

Havajské ostrovy

O této nabídce

Podívat se na Havajské ostrovy umožňuje zajímavá kombinace British Airways a American Airlines. Multicity letenku z Krakowa (KRK) do Honolulu (HNL) s návratem z Kony (KOA) pořídíte za 18 259 Kč. jako příklad uvádíme odlet 7. října s návratem 19. října. Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Dostupnost: 16. srpna – 17. prosince
  • Zavazadla: 23kg k odbavení
  • Maximální délka pobytu: 3 měsíce

[singlepic id=481 w=576 h=432 float=center]

 

Další alternativy

Jak mezi havajskými ostrovy

Mezi ostrovy pořídíte jednosměrné letenky do 100 USD s Mokulele AirlinesHawaiianem či Island airem.

Ubytování v Honolulu

Nejlevnější možností je stanování v kempech, nicméně pokud byste se rozhodli pro ubytování v hotelech, doporučujeme na Waikiki tento jednoduchý hotel.  Stejně jako kdekoliv jinde v USA, nejvýhodněji Vás hotel vyjde, pokud pojedete čtyři a vystačíte si s dvěma velkými postelemi, potom bychom bydleli v tomto třhvězdičkovém hotelu rovněž na Waikiki.

Ideálním způsobem, jak objevit krásy Havajských ostrovů je půjčení si automobilu po příletu na letišti – mrkněte na tento srovnávač.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)