Havaj z Prahy za 15 876 Kč
9.2.2018

Havaj z Prahy

15876

O této nabídce

Vydejte se na druhý konec světa na havajské ostrovy sopečného původu s dokonalou faunou a flórou.
Havaj je naprostým rájem na zemi ležící v teplých vodách Pacifiku. Objevte kouzlo černých opuštěných pláží, vyjeďte károu až na špičku Mauna Kea a večer sledujte dech beroucí západ slunce na známé pláži Waikiki, kde si můžete zkusit zasurfovat na vlnách. Na ostrovu The Big Island můžete také vidět na vlastní oči lávu stékající přímo do oceánu.

Do Honolulu (na ostrově Oahu) se dostanete z Prahy za 15 876 Kč. Směrování je tentokrát netradičně z Prahy směrem na východ a poletíte přes Čínu, v Pekingu vás čeká jednodenní zastávka tam i zpět, při které dostanete víza zdarma.

Vyrazte tam 16. dubna s návratem 29. dubna  Rezervuj tento příklad >>

Napříč havajskými ostrovy

Mezi ostrovy si pořídíte jednosměrné letenky obvykle do 100 USD s Mokulele Airlines (doporučujeme, mají malé Cessny Grand Caravany takže je to jak vyhlídkový let), případně Hawaiianem.

Ideálním způsobem, jak objevit krásy havajských ostrovů je půjčení si automobilu po příletu na letišti – mrkněte do naší autopůjčovny.

Ubytování v Honolulu

Nejlevnější možností je stanování v kempech, nicméně pokud byste se rozhodli pro ubytování v hotelech, doporučujeme na Waikiki tento jednoduchý hotel. Stejně jako kdekoliv jinde v USA, nejvýhodněji hotel vyjde ve čtyřech lidech. Pokud si vystačíte s dvěma postelemi, potom bychom bydleli v tomto tříhvězdičkovém hotelu kousek od Waikiki.

Víza

Jelikož jsou Havajské ostrovy součástí Spojených států amerických, bude nutné si před cestou vyřídit elektronickou registraci ESTA, která Vás oprávní ke vstupu na tamější půdu. Tu si snadno během pár minut vyřídíte na těchto stránkách za poplatek 14 USD.

Náhled letenky z Prahy na Oahu za 15 876 Kč

Havaj z Prahy za 15 876 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)