Havaj – Honolulu – 16 249 Kč
8.1.2015

Havaj - Honolulu, odlet z Paříže

O této nabídce

Vykoupat se na světoznámé pláži Waikiki či zdolat jednu ze 4000 m. n. m. vysokých sopek jako je Mauna Kea – to všechno můžeet na havajských ostrovech. Zpáteční letenku z Paříže (CDG) do Honolulu (HNL) pořídíte na příkladové datum 4. února – 18. února s Lufthansou za 578,05 EUR neboli 16 249 Kč (přepočítáváme kurzem Visa, na který lze reálně dosáhnout :-).

  • Rezervace: v tomto vyhledávači => alternativně českých vyhledávač
  • Zavazadla v ceně letenky: 23kg k odbavení
  • Dostupnost: 8. 1. – 31. 3. – nemůžete najít termín? Napište si o něj do komentářů, rádi Vám pomůžeme.

 Ubytování v Honolulu

Nejlevnější možností je stanování v kempech, nicméně pokud byste se rozhodli pro ubytování v hotelech, doporučujeme na Waikiki tento jednoduchý hotel.  Stejně jako kdekoliv jinde v USA, nejvýhodněji Vás hotel vyjde, pokud pojedete čtyři a vystačíte si s dvěma velkými postelemi, potom bychom bydleli v tomto třhvězdičkovém hotelu rovněž na Waikiki.

Jak se dostat do Paříže

Do Paříže se dostate low-costem z Prahy nejlevněji Easyjetem nebo Transavií (v tomto případě musíet změnit letiště), kdy nejlevnější zpáteční letenka začíná na 2500 Kč/os. Rovněž bychom to porovnali ještě s ČSA a Air France v klasickém vyhledávači.

Kolem ostrovů

Ideálním způsobem, jak objevit krásy Havajských ostrovů je půjčení si automobilu po příletu na letišti – mrkněte na tento srovnávač.

[google-map-v3 shortcodeid=“df89ec36″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Honolulu{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)