Hanoj z Prahy v hlavní sezóně za 12790 Kč
2.7.2016

Hanoj z Prahy v hlavní sezóně

O této nabídce

Kromě Ho Chi Minova města začínají aerolinky více létat i do Hanoje a díky rostoucí konkurenci se tak i do severního Vietnamu dostanete za rozumné peníze. Příkladem může být nabídka nejluxusnější evropské aerolinky, Turkish Airlines, pohodlně z Prahy do Hanoje s jedním přestupem za 12790 Kč. Letenky za tyto ceny jsou dostupné v průběhu celého podzimu, tedy v hlavní cestovní sezóně.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: Praha – Hanoj – 12790 Kč – KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: odbavené zavazadlo 46 kg
  • Cestovní období: srpen  – listopad

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování ve Vietnamu není nijak drahé a pravděpodobně nejlevněji ho můžete rezervovat na stránkách Agody. Kromě toho se můžete podívat také na srovnávačTrivago.

Víza

Vízum do Vietnamu od listopadu 2015 stojí jen 25 $ a lze jej vyřídit na letišti po příletu. K získání tohoto víza budete potřebovat zvací dopis, který si můžete koupit například přes tyto stránky za 8 $.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)