Hanoj z Mnichova – 7874 Kč
5.12.2018

Hanoj z Mnichova

7874

O této nabídce

Za parádní přírodou, skvělou kuchyní a nezapomenutelnými zážitky vyrazte příští rok do Vietnamu. Z Mnichova se dostanete do Hanoje za luxusních 7874 Kč. Drobnou kaňkou nad pěknou cenou je delší zastávka v Pekingu v obou směrech. Můžete ale v klidu využít po příletu tranzitní víza zdarma a výlet si zpříjemnit návštěvou Velké čínské zdi nebo Zakázaného města. A kdy tedy? Například s odletem 3. května s návratem 16. května Rezervuj tento termín >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: klasické kabinové a 23 kg k odbavení v ceně letenky
  • Dostupnost: nejlevněji duben – červen 2019, o 2000 Kč dráž potom i v březnu
  • Termíny:

Více v hlavní sezóně okolo 10 000 Kč potom takto:

Ubytování

V jihovýchodní Asii naleznete nejširší nabídku ubytování klasicky na Bookingu a Hotels.com, vyplatí se však mrknout i na stránky Agody. Vzhledem k příletu brzy nad ránem a navíc po dlouhé cestě jistě nebude od věci booknout ubytko již na úvodní „mini noc“. My bychom si přímo v Hanoji vybrali tento skvěle hodnocený tříhvězdový hotel za 323 Kč/os./noc. Další možností bude takovýto jednoduchý hotel za 176 Kč/os./noc. Ceny obou dvou hotelových pokojů pak obsahují již i snídani.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud Váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopustíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online na této stránce. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně Vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten Vám umožní tisk víza.

Více jsme o vízech do Vietnamu napsali v tomto článku.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus. Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 365 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Hanoje za 7874 Kč

Hanoj z Mnichova - 7874 Kč

​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)