Hanoj (Vietnam) z Prahy – 13425 Kč
18.1.2015

Hanoj (Vietnam) z Prahy

O této nabídce

Pokud plánujete cestu do severního Vietnamu v hlavní cestovní sezoně (duben – květen, září – listopad), doporučujeme na nic nečekat a využít aktuální cenové nabídky Aeroflotu z Prahy do Hanoje za 13425 Kč. Levné letenky do Hanoje jsou na rozdíl od Ho Či Minova města velkou výjimkou a levněji je již určitě nepořídíte. Lety do Hanoje jsou navíc dobrým výchozím bodem pro cesty na jih nebo do sousedního Laosu.

Podmínky tarifu

  • Termíny: duben – červenec, říjen – listopad
  • Maximální délka pobytu: 3 měsíce
  • Zavazadlo: příruční + 1x odbavené 23 kg
  • Vízum: nejlevnější variantou je koupit si zvací dopis (nejlevněji zde za 8 $) a následně zaplatíte za vízum na letišti po příletu 45$ / os.

Příklady termínu

Ubytování

Ubytování ve Vietnamu není nijak drahé a díky až 70% slevám u Agody můžete sehnat i tříhvězdičkový hotel v centru Hanoje okolo 250 Kč / os. a noc.

 


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Čech ve Vietnamu

Kompletní návod jak sehnat nejlevněji víza včetně postupu krok za krokem je zde: http://cechvevietnamu.cz/nejlevnejsi-viza-do-vietnamU

David

Tato nabídka je super, nešlo by to pořešit s návratem tak cca 4 týdny?
Děkuji za tipy

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Davide,

Tady to je: 23. 4. – 22. 5. http://goo.gl/BY6Gi2

Je to takto ok?

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)