Hanoj pohodlně z Prahy za 12790 Kč
27.3.2016

Hanoj pohodlně z Prahy

O této nabídce

Letenky do Hanoje bývají kvůli menší konkurenci často výrazně dražší než do Ho či Minova města, a proto zájemci o návštěvu severního a centrálního Vietnamu mohou využít tarifu luxusních Turkish Airlines, kteří nabízejí letenky z Prahy do hlavního města Vietnamu s příjemnými přestupy za 12790 Kč. Volných termínů je spousta od srpna až do konce listopadu, přičemž s ohledem na místní počasí k návštěvě můžeme doporučit hlavně právě říjen, kdy končí období dešťů a teploty jsou příjemné prakticky na celém území.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: v ceně je odbavené zavazadlo 30 kg
  • Cestovní období: srpen – listopad 2016

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování ve Vietnamu není nijak drahé a pravděpodobně nejlevněji ho můžete rezervovat na stránkách Agody. Kromě toho se můžete podívat také na srovnávač Trivago.

Víza

Vízum do Vietnamu od listopadu 2015 stojí jen 25 $ a lze jej vyřídit na letišti po příletu. K získání tohoto víza budete potřebovat zvací dopis, který si můžete koupit například přes tyto stránky za 8 $.


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Ondra

Zdravím zaletsi.cz, mám prosbu.
Vzhledem k pracovnímu vytížení hledáme letenky „kamkoliv“ do exotiky (Asie), 3 týdny, odlet konec července/začátek srpna, návrat do konce srpna.
Jindy to bohužel nejde. Hledáme jak to jen jde, pomůžete nám?

Díky moc! O a S

Jindřich

Jak funguje ten palivovy stop v Ho Chi Minh? Jak dlouho to cca trva? Da se z letadla vystoupit?

Jindřich

Děkuji

Adam

Žádný termín nejde koupit. Funguje to ostatním?

Toan

hlásí mi to stejný problém

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)