Hainan z Prahy za 9 829 Kč
2.3.2017

Hainan z Prahy

O této nabídce

Zkuste v létě zažít trochu exotiky v netradiční dovolenkové destinaci a vydejte se na čínský ostrov Hainan za krásnými plážemi a teplým mořem – ne náhodou se mu přezdívá čínská Havaj! K dovolené lze využít kombinaci tarifu pětihvězdičkových Hainan Airlines a Alitalie, díky čemuž prakticky zadarmo získáte i jednodenní exkurs po italském hlavním městě Římě, kde Vás čeká delší stopover. Letenky Vás na konci léta z Prahy vyjdou na 9 829 Kč, tak leťte třeba v termínu 24. srpna – 4. září >> REZERVUJ ZDE

Hainan ležící na jih od Číny, jak již napovídá název okolních vod Jihočínského moře, je kromě nejhezčích pláží v této maoistické zemi vyhlášený také v lázeňském oboru. Vyskytuje se zde několik termálních pramenů s vysokým obsahem radonu, draslíku i sodíku a tak ozdravný pobyt v nich může pomoci zažehnat mnoho neduh. Vzhledem k příjemnému prostředí nabírá ostrov na popularitě i mezi zahraničními turisty. Tak se staňte po fotbalistech pražské Slavie dalšími českými návštěvníky… 🙂

  • Rezervace: přímo přes náš náš vyhledávač
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel po 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: srpen – říjen 2017

Ubytování

Během delšího stopoveru v italské metropoli Římě po rychlé exkursi skrze město jistě rádi přivítáte odpočinek před dlouhým letem třeba v takovémto jednoduchém guesthousu za 574 Kč/os./noc. nebo lze využít služeb dnes výrazně zlevněného luxusního hotelu za 1 014 Kč/os./noc.

To na samotném ostrově Hainan se již porozlédnětě třeba po takovém moderním hotelovém komplexu za 930 Kč/os./noc nebo vyzkoušejte podobně laděné ubytování za 1 020 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Pokud pobyt na ostrově pojmete punkově a budete se hodně přemisťovat a poznávat místní kulturu, pak určitě zkuste najít základnu na pár dní v tomto dobře hodnoceném hostelu za 238 Kč/os./noc.

Další nabídku ubytovacích možností na tomto pěkném ostrově naleznete na otřepaném Bookingu nebo za použití služeb srovnavače Trivago.

Víza 

Pro vstup do Čínské lidové republiky platí pro občany České republiky vízová povinnost. Detailní podrobnosti o vízové politice Číny naleznete na stránkách její pražské ambasády. Pro upřesnění dodáváme, že potřebné razítko v pase Vás bude stát 60 € a na zpracování vaší žádosti mají na ambasádě 4 pracovní dny.

Náhled letenky z Prahy do Haikou za 9 829 Kč

Hainan z Prahy za 9 829 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)