Hainan z Prahy za 10 438 Kč
26.10.2017

Hainan z Prahy

10438

O této nabídce

Netradiční a exotická destinace v jihovýchodní Asii aka „čínská Havaj“ to je ostrov Hainan ležící ve vodách Jihočínského moře. Cestovatele sem láká příznivé klima ve spojení s nádhernými plážemi a pestrou florou ve vnitrozemí, kam se můžete vydat až Vás omrzí dovádění na břehu moři či v jeho vodách. A jestliže si na tůře po zdejších kopcích naložíte na bedra příliš velká sousto, tak kýžený odpočinek a rekonvalescenci si dopřejete v místních lázních.

Letecká aliance Skyteam, konkrétně KLM a hlavně China Southern Airlines nabízí letenky z Prahy za pěkných 10 438 Kč, přičemž Vás cestou čekají dva přestupy. Variant je mnoho, takže lze naplánovat i delší stopover v některé z pevninských metropolí jako jsou Šanghaj, Hangzhou, Chengdu atd. Namíchat si můžete i open-jaw letenku, kdy budete odlétat z druhého největšího města na ostrově Sanya, které leží narozdíl od Haikou na jihu ostrova. Tuto možnost doporučujeme zejména cestovatelům, kteří si naplánují cestu po ostrově neb tak ušetří návrat do příletové destinace a příplatek je pouze v řádu stokorun!

Ubytování

Nejširší nabídku bydla hledejte an osvědčeném Bookingu nebo vyzkoušejte srovnavač služeb Trivago. Zabrouzdat jistě můžete i do vod AirBnB nabízející ubytování přímo u lokálů v jejich apartmánech.

V metropoli Haikou zkuste tento easy hotel s unikátně vysokým hodnocením za 233 Kč/os./noc. Anebo si vyberte luxus v podobě místního Hiltonu za 1 102 Kč/os./noc.

Na jihu ostrova v Sanya bychom prubli tento pěkný hotel na pláži za 243 Kč/os./noc.

Víza

Pro návštěvu Čínské lidové republiky, jíž je ostrov Hainan součástí, musí občané České republiky disponovat potřebným razítkem a vízem v cestovním pase. Podrobnosti o celkové vízové politice a všech potřebných náležitostech naleznete na stránkách její pražské ambasády, kde taktéž budete o vízum žádat. Je to vcelku papírování a vyřízení trvá 4 pracovní dny, přičemž při samotné návštěvě ambasády byste se měli obrnit trpělivostí. Poplatek za klasické turistické vízum typu L činí 60 €.

Počasí

Na koupačku to je na Hainanu po celý rok. V případě, že byste se rádi věnovali některému z vodních sportů, tak mějte na paměti, že od prosince do března se teploty okolního moře vyšplhají kousek nad 20 °C, po zbytek roku jsou však daleko příznivější…

Hainan leží v tropickém pásmu, tudíž si vystačíte maximálně s mikinou na večery. Během dne byste si měli povětšinou užívat slunečních paprsků.

Náhled letenky z Prahy do Haikou za 10 438 Kč

Hainan z Prahy za 10 438 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)