Guam z Prahy za 17 735 Kč
5.6.2019

Guam z Prahy

17 735

O této nabídce

S nabídkou parádních letenek na exotický ostrov Guam, nacházející se na samém jihu souostroví Mariany v Pacifickém oceánu, se vytasila aerolinky China Airlines. Zpáteční letenky z Prahy do tohoto ráje na zemi pořídíte v mnoha termínech od listopadu do ledna nadcházejícího roku za velice sympatickou cenu 17 735 Kč. Základní tarif navíc obsahuje hned dvojici odbavených zavazadel, takže máte vystaráno i pro případ, že byste se rozhodli s sebou brát i vlastní potápěčskou výbavu. V rámci routing na vás čekají dva přestupy v obou dvou směrech, a to vždy v Amsterdamu a na Tchaj-wanu, a až na jeden jsou všechny poměrně krátké, takže celkovou dobu na cestě výrazně neprodlouží.

A proč se vůbec vydat na Guam? Kdo by přece nechtěl relaxovat uprostřed Pacifického oceánu na krásných plážích pokrytých bílým pískem a koupat se v okolních průzračných vodách, které toho tolik nabízejí a v nichž si doporučujeme také zašnorchlovat, neb sopečný Guam je obklopen korálovými útesy a plošinami. Komu by šnorchlovačka byla málo, ten dá přednost potápění.  Na ostrově si můžete také zahrát golf na několika hřištích nebo navštívit muzeum Tichomořských válek. To mapuje především důležitou bitvu Druhé světové války, která se strhla mezi USA a Japonskem právě o tento ostrov.

Naším tipem se však jednoznačně stává „vánočně-novoroční kombinace“ 2v1, kdy si dovolenou na Guamu ještě zpestříte návštěvou Tchaj-wanu. Zmíněný tarif totiž dovoluje naplánování si libovolného stopoveru na tomto východoasijském ostrově. Termínově se nám toto combo podařilo naplánovat více než pěkně a vy si tak nebudete muset brát téměř žádnou dovolenou. Odlet je naplánován na pátek 20. 12. z Prahy  a po dvou rychlých přestupech se následující den ocitnete již v Pacifiku. Na Guamu oslavíte Štědrý den (třeba na pláži), abyste po 6 dnech pokračovali na Tchaj-wan. Zde vás čeká dalších 5 dní včetně oslav příchodu Nového roku, které lze rozhodně označit za velkolepé. Zejména ohňostroj u mrakodrapu Taipei 101 bude určitě krásnou tečkou za celým výletem. Pak už zbývá jen vystřízlivět  a šup zpátky domů. Tuto super kombinaci v termínu 20. – 27. 12. – 1. 1. za 19 730 Kč >> REZERVUJ ZDE.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 2 ks odbavených á 23kg/ks + příručák
 • Dostupnost: listopad 2019 – leden 2020
 • Termíny – GUAM: dostupné v našem kalendáři
 • Termíny Guam + Tchaj-wan:
  • I. combo: Praha – Guam – Tchaj-wan – Praha -> 4. – 12. – 19. 11. za 18 587 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • II. combo: Praha – Guam – Tchaj-wan – Praha -> 16. – 27. 12. – 6. 1. za 19 030 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • III. combo = čisté Vánoce + Nový rok: Praha – Guam – Tchaj-wan – Praha -> 20. – 27. 12. – 1. 1. (večer) za 19 730 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • IV. combo: Praha – Guam – Tchaj-wan – Praha -> 6. – 14. – 21. 1. za 18 566 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Během vánočních svátků bychom nalezli na Guamu zázemí v tomto čtyřhvězdovém Holiday Resortu nacházejícím se jen kousek od pláže za 1 089 Kč/os./noc anebo v tomto tříhvězdovém Bayview Hotelu za 1 050 Kč/os./noc.

Jestliže se rozhodnete i pro novoroční návštěvu Tchaj-peje, tak zde můžeme doporučit tento oblíbený Moshamanla Hotel za 1 336 Kč/os./noc. Prima alternativu nabídne i tato tříhvězda aka Yi Su Hotel za 935 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Přestože Guam je rozlohou nevelký ostrov, tak s hromadnou dopravou to tam není nikterak růžové. Určitě bychom vám doporučili půjčit si vlastní káru, což můžete udělat v návaznosti na zakoupení letenek samotných v naší autopůjčovně.

Víza

Vzhledem k tomu, že Guam je součástí Spojených států amerických bude nutné si obstarat elektronickou registraci ESTA. To však hravě zmáknete za pár minut na těchto stránkách. Poplatek za její vystavení činí 14 USD.

 

Náhled letenky z Prahy na Guam za 17 735 Kč

Guam z Prahy za 17 735 Kč

 

Náhled vánoční letenky z Prahy na Guam se stopoverem na Tchaj-wanu za 19 730 Kč

Guam z Prahy za 17 735 Kč

 

 

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)