Guam nebo Palau + Taiwan z Vídně od 14 329 Kč
10.7.2019

Guam nebo Palau + Taiwan z Vídně

od 14 329

O této nabídce

Nadšenci netradičních destinací, zpozorněte! V prodeji jsou letenky z Vídně do Tichomoří. Zaletět si převážně v září můžete z Vídně (případně pak i o pár kaček dráž z Prahy) na ostrovy Guam a Palau od 14 329 Kč. Velkým plusem je, že si můžete naplánovat delší stopover (i několikadenní) v Taipei a objevit rozmanitost krás Taiwanu. Termínů je jak šafránu (respektive zpět jich máte hodně, ale tam jen pár), tudíž moc dlouho bychom neotáleli.

A proč se vůbec vydat na Guam? Kdo by přece nechtěl relaxovat uprostřed Pacifického oceánu na krásných plážích pokrytých bílým pískem a koupat se v okolních průzračných vodách, které toho tolik nabízejí a v nichž si doporučujeme také zašnorchlovat, neb sopečný Guam je obklopen korálovými útesy a plošinami. Komu by šnorchlovačka byla málo, ten dá přednost potápění.  Na ostrově si můžete také zahrát golf na několika hřištích nebo navštívit muzeum Tichomořských válek. To mapuje především důležitou bitvu Druhé světové války, která se strhla mezi USA a Japonskem právě o tento ostrov.

I ostrov Palau je oblíbenou destinací zejména pro příznivce potápění. Ve vnitrozemí však naleznete i několik jezer, které obývají medúzy. A právě Jellyfish lake je pro změnu skvělé místo pro šnorchlování. Zajímavostí jistě také bude informace, že Palau je jedna ze tří zemí, která má nulový státní dluh. Na zpáteční cestě se pak na libovolně dlouho dobu zastavíte na Taiwanu, který vás upoutá svou rozmanitostí. Na ostrově velkém zhruba jako poloviny naší republiky stihnete zdolat třítisícové vrcholky, vykoupat se ve vodách třech moří (nejpříjemnější koupačka vás čeká na jihu ostrova) a i navštívit několik národních parků, ale i si trochu odpočinout od moderního světa.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač 
  • Zavazadla:1 ks odbaveného zavazadla + klasické příruční zavazadlo v ceně
  • Dostupnost: září 2019 (případně listopad – leden)
  • Termíny:
  • TIP: ideálně si můžete nakombinovat všechny tři místa dohromady. Letenky Vídeň- Taipei – Guam, Palau – Vídeň v termínu od 5. 9. – 8. 9. – 23. 9. za 14 787 Kč rezervujte zde >>. Poté si už k tomu „jen dokoupíte přelet Guam – Palau s United Airlines. Cena se bohužel pohybuje ale kolem 13 000 Kč – ty rezervujte zde >>

Ubytování

Na Guamu hledejte zázemí v tomto čtyřhvězdovém Holiday Resortu nacházejícím se jen kousek od pláže za 1 089 Kč/os./noc anebo v tomto tříhvězdovém Bayview Hotelu za 1 050 Kč/os./noc.

Po příletu do bývalého hlavního města Palau – Kororu si bookněte tento parádní čtyřhvězdový hotel za 1 197 Kč/os./noc včetně snídaně. A když se zdržíte v taiwanské metropoli, tak dejte šanci tomuto jednoduchému dvouhvězdovému hostelu za 533 Kč/os./noc.

Kupu dalších možností naleznete na osvědčeném Bookingua nebo na Hotels.com. Alternativně se nabízí hledat bydla přes platformu AirBnB.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností a pro vstup na území státu Palau Vám tedy postačí platný cestovní pas.

Vzhledem k tomu, že Guam je součástí Spojených států amerických bude nutné si obstarat elektronickou registraci ESTA. To však hravě zmáknete za pár minut na těchto stránkách. Poplatek za její vystavení činí 14 USD.

 

Náhled letenky z Vídně na Guam za 14 329 Kč

Guam nebo Palau + Taiwan z Vídně od 14 329 Kč

 

Náhled letenky z Vídně na Palau za 16 024 Kč

Guam nebo Palau + Taiwan z Vídně od 14 329 Kč

 

Náhled open jaw letenky Vídeň -> Taipei -> Guam, Palau -> Vídeň za 14 787 Kč

Guam nebo Palau + Taiwan z Vídně od 14 329 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)