Guadeloupe – Karibik – Air Caraibes – 10 680 Kč
28.5.2013

Guadeloupe – Karibik – Air Caraibes – 10 680 Kč

O této nabídce

Za velmi pěknou cenu můžete zavítat do Karibiku se společností Air Caraibes, která nabízí zpáteční lety z Paříže do jednoho z větších měst tohoto ostrova (Pointe-à-Pitre). Letenky jsou k dispozici na červen a poté na září a říjen. Rezervaci provedete v tomto vyhledávači. Jako příkladový termín uvádíme 15.-24. červen.

Některé další termíny:

Červen: 

6.-12., 9.-24., 19.-24.

Září:

13.-20., 14.-21., 15.-22., 23.-30.

Říjen:

2.-7., 3.-10., 4.-13., 10.-17.

Ubytování:

Ubytování můžete v termínu 15.-24.6. pořídit za 493 Kč/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Guadeloupe{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Vlada

Ahoj, při pokusu koupit letenku mi vzdy skace hlaska, ze mi nebyl let potvrzen. Poradite?

Diky moc,

Vlada

zaletsi

Ahoj Vlado, pokud se ti tohle stane, tarif se za tuto cenu vyprodal, proto klikni vedle toho na vyhledat další spojení a vyjde ti tarif, kde je Air Caraibes o cca 800 Kč dražší, ten je stále k dispozici.

Jirka

Vlada

Ahoj Jirko,
díky za radu, zkusil sem a funguje to:)

Vláďa

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)