Guadeloupe – Air Caraibes – 9511 Kč
20.10.2013

Guadeloupe – Air Caraibes – 9511 Kč

O této nabídce

Vydat se levně během listopadu do Karibiku a cestou se třeba stavit v Paříži můžete s Air Caraibes. Zpáteční letenka z Paříže Orly na Guadaloupe stojí 9511 Kč, příkladem může být odlet 26. listopadu – 10. prosince.

Další dostupné termíny

12. listopadu – 26. listopadu

11. prosince – 28. prosince 12 410 Kč

15. prosince – 28. prosince 12 933 Kč

16. prosince – 28. prosince 12 933 Kč

16. prosince – 5. ledna – 16 745 Kč

Ubytování na Guadaloupe

Chcete-li bydlet 100 m od pláže, rezervujte si tento hotel. Nejlevnější ubytování je pak pro tři lidi v této chatce uprostřed džungle.

Jak do Paříže

Vzhledem k tomu, že odlet je z pařížského Orly, na které z Prahy přímo nic nelétá, doporučujeme letět z Prahy do Paříže s ČSA , Smartwings či Easyjetem, v tomto případě přiletíte na letiště Charles de Gaulle. Nebo můžete využít Ryanair z Bratislavy či Wroclavi a přiletíte na vzdálenější Beauvais.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Guadeloupe{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)