Guadeloupe – Air Caraibes – 10 693 Kč
10.3.2013

Guadeloupe – Air Caraibes – 10 693 Kč

O této nabídce

Pro cestu do Karibiku můžete využít aerolinky Air Caraibes, které nabízejí přímé lety na Guadeloupe z Paříže (letiště Orly) za 10 693 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 10. května s návratem 18. května. Letenky jsou dostupné během května a června a září a října. Další letenky naleznete v tomto kalendáři letenek.

Cenová hladina je srovnatelná jako ve Francii, velmi příjemný hotel pořídíte od 862 Kč/os/noc.

Jak do Paříže?

Z Prahy provozuje přímé lety Easyjet, Smartwings, Air France a ČSA na letiště Charles de Gaulle (CDG), případně na vzdálenější letiště Beuvais (BVA) se dopravíte z Bratislavy či polských letišť Krakowa či Wrloclavy.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Guadeloupe, Point a Pitre{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)