Guadeloupe a Martinik z Prahy za 11 406 Kč
31.8.2017

Guadeloupe a Martinik z Prahy

O této nabídce

Co takhle si během podzimu zaletět do Karibiku. Za bílými písečnými plážemi, průzračným mořem, azurově modrou oblohou a osvěžujícími drinky. To zní jako fajn nápad, tím spíše, když francouzské aerolinky Air France nabízejí letenky do zámořských departmentů Guadeloupe a Martinik za 11 406 Kč s odlety z Prahy. Oba dva zmíněné ostrovy se nacházejí ve východní části Karibského moře a jsou součástí Malých Antil. Ať si zvolíte jakýkoliv termín z našeho kalendáře vybízející k odletům od září do prosince, tak nebudete litovat, jelikož na místě Vás bude čekat slunečné počasí a moře s teplotou nad 28°C – takové kafe si nechá líbit každý.

Ubytování

Taktéž na ostrovech v Karibiku platí rovnice, že široká nabídka ubytovacích kapacit rovná se Booking. Dalším kanálem, kde hledat může být srovnavač služeb Trivago. Vcelku dost nabídek Vám pak ukáže i server AirBnB, kde inzerují lokální podnikavci.

Pokud při hledání zázemí na Martiniku budete preferovat hlavně nízkou cenu, tak zvolte toto sympatické studio ve vnitrozemí ostrova za 521 Kč/os./noc. Naopak větší luxus nabídne tento tříhvězdový apartmán kousek od pobřeží za 1 251 Kč/os./noc.

Na ostrově Guadeloupe dejte šanci tomuto pohodovému apartmánu za 716 Kč/os./noc nebo si vyberte tento  dobře hodnocený apartmán přímo u pláže za 1 042 Kč/os./noc.

Víza

Jelikož Martinik i Guadaloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz  (případně platný cestovní pas – zejména pokud plánujete navštívit i jiné ostrovy).

Přesun mezi letišti

V Paříži musíte změnit letiště z Charles de Gaulla na Orly a naopak. Nicméně to není problém, jelikož transfer je v tomto případě zdarma. Po příletu na CDG si vyzvedněte odbavená zavazadla, dojděte na infostánek Air France a tam obdržíte lístky na autobus zdarma. Přestup máte navíc garantovaný.

Náhled letenky z Prahy na Martinik za 11 406 Kč

Guadeloupe a Martinik z Prahy za 11 406 Kč

​​​​​​​Náhled letenky z Prahy na Guadeloupe za 11 407 Kč

Guadeloupe a Martinik z Prahy za 11 406 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)