Guadeloupe a Martinik z Prahy za 11 406 Kč
31.8.2017

Guadeloupe a Martinik z Prahy

O této nabídce

Co takhle si během podzimu zaletět do Karibiku. Za bílými písečnými plážemi, průzračným mořem, azurově modrou oblohou a osvěžujícími drinky. To zní jako fajn nápad, tím spíše, když francouzské aerolinky Air France nabízejí letenky do zámořských departmentů Guadeloupe a Martinik za 11 406 Kč s odlety z Prahy. Oba dva zmíněné ostrovy se nacházejí ve východní části Karibského moře a jsou součástí Malých Antil. Ať si zvolíte jakýkoliv termín z našeho kalendáře vybízející k odletům od září do prosince, tak nebudete litovat, jelikož na místě Vás bude čekat slunečné počasí a moře s teplotou nad 28°C – takové kafe si nechá líbit každý.

Ubytování

Taktéž na ostrovech v Karibiku platí rovnice, že široká nabídka ubytovacích kapacit rovná se Booking. Dalším kanálem, kde hledat může být srovnavač služeb Trivago. Vcelku dost nabídek Vám pak ukáže i server AirBnB, kde inzerují lokální podnikavci.

Pokud při hledání zázemí na Martiniku budete preferovat hlavně nízkou cenu, tak zvolte toto sympatické studio ve vnitrozemí ostrova za 521 Kč/os./noc. Naopak větší luxus nabídne tento tříhvězdový apartmán kousek od pobřeží za 1 251 Kč/os./noc.

Na ostrově Guadeloupe dejte šanci tomuto pohodovému apartmánu za 716 Kč/os./noc nebo si vyberte tento  dobře hodnocený apartmán přímo u pláže za 1 042 Kč/os./noc.

Víza

Jelikož Martinik i Guadaloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz  (případně platný cestovní pas – zejména pokud plánujete navštívit i jiné ostrovy).

Přesun mezi letišti

V Paříži musíte změnit letiště z Charles de Gaulla na Orly a naopak. Nicméně to není problém, jelikož transfer je v tomto případě zdarma. Po příletu na CDG si vyzvedněte odbavená zavazadla, dojděte na infostánek Air France a tam obdržíte lístky na autobus zdarma. Přestup máte navíc garantovaný.

Náhled letenky z Prahy na Martinik za 11 406 Kč

Guadeloupe a Martinik z Prahy za 11 406 Kč

​​​​​​​Náhled letenky z Prahy na Guadeloupe za 11 407 Kč

Guadeloupe a Martinik z Prahy za 11 406 Kč

guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tomáš Balvín

Dobrý den, chci se zeptat zda je přeprava mezi letišti zdarma i pokud letime z Prahy z ČSA a až z orly s air France a zda je služba opravdu aktivní jelikož jsem volal přímo na infolinku air France a pan o žádné takové službě zdarma nevěděl . Děkuji za odpověď

R

Dobrý den,

chápu správně, že když je přestup garantovaný, tak v případě zpoždění prvního letu a nestihnutí navazujícího nás Air France posadí na další nejbližší let?

Klára

Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o radu a věřím, že díky vaší šikovnosti při hledání letenek to bude maličkost. Chtěli bychom vyrazit do střední Ameriky ideálně Belize, nebo kombinace Belize, Mexiko. Dále se nám líbila i Kostarika.
Vzhledem k tomu, že tyto destinace jsou nyní příliš drahé, tak zvažujeme i Martinik Guadeloupe, či Dominikánu.
Ale nevím jestli nám tato destinace přinese to, co hledáme. Tedy krásný podmořský svět, přijatelnou cenu za jídlo a ubytování (jsme rozmazlení s Asie), deštný prales a zvířata.
Termín 11.10 – 31.10
Mnohokrát děkuji za vaše postřehy.

Antonin

Dobrý den Kláro,

tady se obávám, že Střední Amerika je natolik specifický region, že na zmíněných karibských ostrovech nenaleznete zmiňované aktivity v takovém rozsahu a pěkně pohromadě jako třeba v Mexiku nebo Kostarice (kde jsou mimochodem všechny služby dost drahé).

Zůstal bych klidně u Belize. Pokud je termín lehce flexibilní, tak bych letěl 12. 10. – 2. 11 za 13 057 Kč -> http://zalet.si/KiOHpz a to je velmi pěkná cena.

Anebo mě napadá ještě Honduras, který by taktéž mohl splnit vaše očekávání. Termín 12. – 30. 10. za velmi hezkých 12 867 Kč -> http://zalet.si/eHMK6t Přičemž si můžete udělat i několikadenní výlet na ostrov Roatán, abyste mohli porovnávat pevninu s karibským ostrovem -> http://zalet.si/HMJboN

S pozdravem,
Tonda

Klára

Dobrý den,
mockrát děkuji za odpověď, bohužel je termín návratu 30.10. A podle Vás je Honduras lepší než Martinik, či Dominikánská republika? Váš tip je za skvělou cenu, ale bohužel jsou tam dlouhé přestupy, což se nám moc nelíbí. Ale asi se nic moc lepšího vymyslet nedá, že?

Antonin

Dobrý den Kláro,

nelze paušálně tvrdit, že Honduras je lepší než Martinik – výše jste popsala určité požadavky na destinaci a ty z mého pohledu lépe splňuje Honduras (solidní ceny, rozmanitá fauna i flora) – karibského ducha dovolené pak dodá zmíněný part na ostrově Roatán (šnorchlování a zajímavý podmořský svět). Martinik oproti Hondurasu nabídne rozvinutější turistickou infrastrukturu, ale dovolená bude monotónnějšího charakteru. 🙂 13. – 29. 10. za 13 058 Kč -> http://zalet.si/PsqIey s pouze jedním dlouhým přestupem, lépe to v tomto termínu nepůjde…

S pozdravem
Tonda

Klára

Super mockrát děkuji za váš čas! Pojedeme na Honduras..

Kdyby se chtěl někdo přidat budeme rádi.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)