Guadeloupe a Martinik z Paříže
15.2.2019

Guadeloupe a Martinik z Paříže

od 5 036

O této nabídce

Už jsou tady zase! Momentálně nejlevnější letenky z Evropy do karibské oblasti pořídíte u nízkonákladového dopravce Level. Konkrétně se jedná o letenky z pařížského letiště Orly na ostrovy Guadeloupe a Martinik. Do těchto francouzských zámořských departmentů se dostanete za 5 036 Kč resp. 5 049 Kč v případě druhého jmenovaného. Když k ceně těchto základních letenek připočteme náklady na přískok do Paříže, tak jsme z Prahy samuprásk na 7 tisícovkách, což je prostě pecka.

Aktuální nabídku nejlevnějších letenek ocení zejména Ti, kterým nevadí plánovat dovolenou se značným předstihem, neboť za uvedené ceny seženete letenky na sklonku letošního roku – v měsících listopadu a prosinci (termínů je k mání více než dost a pro jejich kompletní nabídku si na webu aerolinky zvolte „měsíční přehled“). Na začátku prosince na ostrovech startuje hlavní sezona, takže se můžete těšit na krásné slunečné počasí a nerušený oddych na pláži. Na druhou stranu oba dva ostrovy rozhodně mají co nabídnout i  vyznavačům aktivnějšího trávení volných dní. Pár užitečných tipů vztahujících se k Martiniku naleznete v našem cestopisu. O něco dražší, ale stále velmi atraktivní termíny pořídíte i na konci sezony v květnu a červnu…

Nadšení cestovatelé skloubí návštěvu dvou ostrovů do jednoho výletu a koupí si dvě jednosměrné letenky. Přelet mezi Fort de France a Pointe á Pitre seženete v našem vyhledávači a jejich cena se pohybuje kolem 18 stovek. Případně využijte k přesunu mezi ostrovy tento trajekt.

 • Rezervujte: přímo přes  stránky společnosti Level
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: květen & červen + listopad & prosinec 2019
 • Příkladové termíny:
  • Paříž Orly – Fort de France (Martinik)
   • 12. – 21. 5. za 6 078 Kč
   • 2. – 11. 6. za 6 078 Kč
   • 7. – 14. 11. za 5 049 Kč
   • 11. – 21. 11. za 5 049 Kč
   • 21. – 28. 11. za 5 049 Kč
   • 2. – 12. 12. za 5 049 Kč
  • Paříž Orly – Pointe á Pitre (Guadeloupe)
   • 10. – 17. 5. za 6 064 Kč
   • 12. – 21. 6. za 6 064 Kč
   • 4. – 13. 11. za 5 036 Kč
   • 10. – 17. 11. za  5 036 Kč
   • 17. – 27. 11. za  5 036 Kč
   • 2. – 11. 12. za 5 036 Kč

Ubytování

Při hledání bydla na Martiniku se podívejte na tento oblíbený hotel s blízkou pláží na okraji hlavního města za 1 265 Kč/os./noc anebo na tento jednoduchý apartmán za 671 Kč/os./noc. Zatímco na Guadeloupe bychom vám s klidem doporučili tento bungalov s fantastickým hodnocením za 620 Kč/os./noc. Další nabídky na vás případně čekají tradičně na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Jelikož Martinik i Guadeloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz. Nicméně pro jistotu si s sebou vezměte platný cestovní pas.

Autopůjčovna

Ani na jednom z ostrovů příliš nefunguje systém veřejné dopravy (resp. alespoň ne pro potřeby cestovatelů), proto bude daleko nejlepším rozhodnutím půjčení vlastního auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si káru dle svého gusta.

Jak do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia. Na hlavní pařížské letiště Charlese de Gaulle se pak z Prahy dostanete s ČSA  (ranní let z Prahy je vzhledem k odpolednímu odletu za oceán dostatečný) nebo Vuelingem.  Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €. S nákupem přískoků však nemusíte nikam spěchat. Zkuste si během roku počkat na nějakou sympatickou akci.

Náhled letenky z Paříže na Martinik za 5 049 Kč

Náhled letenky z Paříže na Guadeloupe za 5 036 Kč


V

Jde koupit let na Guadaloupe a návrat z Martiniku na jedné letence? nebo musím koupit zvlášt 2x one way letenky

15. 2. 2019
  Tonda Jelinek

  Ahoj, v tomto případě je třeba koupit dvě jednosměrné letenky. 🙂

  Tonda

  15. 2. 2019
josef

Velmi lakave, kdyby se dalo jeste v ramci karibiku udelat nejaky hop. Ale pres kiwi , vidim ze z Martiniku se za rozumnou cenu neda nikam daldostat, Guyana, Kolumbie, Kuba, Portoriko … Kdyz uz tam budu tak bych chtel procvicit spanelstinu. Ma nekdo tajny tip-radu ?

15. 2. 2019
  Tonda Jelinek

  Ahoj Pepo,

  easy hop můžeš udělat na okolní Dominiku či Svatou Lucii (jednosměrky pod dva litry)…

  Špáninu promrkskáš dobře na Portoriku, kam z Fort de France i Pointe á Pitre létají za solidní peníze Air Antilles. Poskládat tak můžeš třeba výlet Paříž – Guadeloupe – Portoriko – Martinik – Paříž. Jednosměrné letenky mezi francouzskými departmenty a Portorikem se pohybují kolem 3 tisícovek, to je podle mě fér! 🙂

  Tonda

  16. 2. 2019
Radek

Píšete „Už jsou tady zase!“. Objevují se tedy akce této nízkonákladovky častěji? Je možné je někdy konkrétněji vyhlížet? Kam ještě létají? Vypadá to naprosto parádně, díky moc za odpověď!

16. 2. 2019
  Tonda Jelinek

  Ahoj Radku,

  Level začal z Paříže létat na Guadeloupe a Martinik v létě 2018 a během posledního půlroku se takováto akce objevila již poněkolikáté (vždy se jen mění období s „hot termíny“).

  Jiné destinace v Karibiku neobsluhují, ale případná kombinace obou ostrovů či třeba ještě geograficky blízké Dominiky či Svaté Lucie je dle mého dostatečným lákadlem.

  Přehled o dalších akcích získáš jednoduše díky naší appce -> play.google.com/store/apps/details?id=cz.zaletsi.hlidac

  Tonda

  16. 2. 2019

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)