Guadeloupe a Martinik od 8 995 Kč
17.7.2017

Guadeloupe a Martinik

O této nabídce

Pokud Vás to na konci léta táhne jinam než do Thajska (o skvělé nabídce Qatar Airways jsme Vás informovali ráno v tomto článku), tak dejte šanci Karibiku. Z pařížského letiště Orly jsou nyní dostupné francouzské zámořské departementy Martinik a Guadeloupe od 8 995 Kč. Když k cestě připočítáme náklady na dopravu do Paříže, tak budeme ca na 11 tisících z Prahy a to je pěkná cena!

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks standarního příručáku
 • Dostupnost: srpen – září 2017
 • Příklady termínů:
 • Kalendář s termíny:
  • Martinik – dostupný zde
  • Guadeloupe – dostupný zde
   ​​​​​​​

   ​​​​​​​

Ubytování

Nejzajímavější nabídky ubytování napříč Karibikem naleznte na stránkách Bookingu, vyzkoušet si však i vyplatí srovnavač služeb Trivago. Na Guadeloupu bychom si vybrali tento prima apartmán ležící kousek od moře za 710 Kč/os./noc. Zatímco na Martiniku nám padl do oka tento malý a útulný hotel za 835 Kč/os./noc odkud máte taktéž pláž, co by bez bot došel.

Víza

Jelikož Martinik i Guadaloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz  (případně platný cestovní pas).


Přískok do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia.  Na další pařížské letiště Charlese de Gaulla se pak z Prahy dostanete s easyJetem, ČSA nebo Vuelingem. Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €.

Náhled letenek z Paříže na Martinik za 8 995 Kč

Guadeloupe a Martinik od 8 995 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)