Guadeloupe a Martinik od 7 930 Kč
29.6.2018

Guadeloupe a Martinik

7930

O této nabídce

Azurová obloha, průzračné vody Karibského moře, dlouhé písečné pláže a parádní relax na pláži s drinkem v ruce – ano, přesně tak to bude vypadat během zimních měsíců ve východním Karibiku. Francouzský dopravce Air Caraibes opět nabízí letenky z pařížského letiště Orly na Malé Antily – konkrétně ostrovy Guadeloupe a Martinik za velice příznivé ceny, nepřekračující hranici 8 tisíc Kč. Dostupné jsou přitom termíny od ledna do března, kdy se jedná o hlavní sezonu a ideální možnost úniku před středoevropskou zimou a plískanicemi. Tak si zaleťte na Guadeloupe na přelomu ledna a února za 7 930 Kč >> REZERVUJ ZDE. Po přičtení cen přískoků z Prahy do Paříže se pak pohybujeme lehce nad hranicí 10 tisíc Kč, což je více než příjemná cena!

Aktivnější cestovatelé jistě ocení i možnost nakombinovat si open-jaw letenky s příletem na jeden ze dvou zmíněných ostrovů a následným odletem z druhého. Cenovka se případě této kombinace téměř nezmění, tak proč toho nevyužít? Vydejte se tedy z Paříže na Guadeloupe 21. ledna  a posléze se vracejte z Martiniku 4. února za 7 945 Kč >> REZERVUJ ZDE Přískok mezi oběma ostrovy zajistí opět Air Caraibes, ale letenku se vyplatí koupit zvlášť – třeba na 28. ledna vychází na 1 725 Kč >> REZERVUJ ZDE. Celkem pak za toto karibské combo zaplatíte 9 670 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 12 kg
  • Dostupnost: leden – březen 2019
  • Termíny:
  • ​​​​​​​Tip: Open-jaw letenky s hledejte v našem vyhledávači jako „kombinace“ na základě termínů v kalendářích výše.

Ubytování

Zamíříte-li na Martinik, pak se určitě podívejte na tento apartmán za 573 Kč/os./noc anebo zkuste tento pohodový hotel přímo v ostrovní metropoli Fort de France za 838 Kč/os./noc. Na téměř sousedním Guadeloupe mrkněte na tuto pěknou lodge za 910 Kč /os./noc. Další nabídky naleznete klasicky na oblíbeném Bookingu nebo zkuste využít služeb srovnavač Trivago resp. platformy AirBnB.

Víza

Jelikož Martinik i Guadeloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz. Nicméně pro jistotu s sebou vezměte platný cestovní pas.

Jak do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia. Na hlavní pařížské letiště Charlese de Gaulla se pak z Prahy dostanete s  ČSA (ranní let z Prahy je vzhledem k odpolednímu odletu za oceán dostatečný) nebo Vuelingem. Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €.

Náhled letenky z Paříže na Guadeloupe za 7 930 Kč

Guadeloupe a Martinik od 7 930 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)