Guadeloupe a Martinik od 5 041 Kč
20.8.2018

Guadeloupe a Martinik

5041

O této nabídce

Jestliže nejste bůhvíjakým milovníkem podzimních měsíců a rádi byste si během tohoto ročního období odskočili někam do tepla za slunečními paprsky, tak pro vás máme velmi lákavou možnost. Ceny letenek z Paříže do východního Karibiku, konkrétně na území francouzských zámořských departmentů Guadeloupe a Martiniku, stále klesají a klesají. Zpáteční letenky z pařížského letiště Orly nyní pořídíte již od neuvěřitelných 5 041 Kč. Vybírat můžete z dostatku termínů napříč celým podzimem (pro větší přehled si na webu aerolinky zvolte „měšíční přehled“) a platí, že čím později se na cestu vydáte, tím lepší počasí by vás na ostrovech mělo zastihnout. Hlavní sezona na ostrovech probíhá od prosince do dubna. Z našeho pohledu bude ideální druhá polovina listopadu, kdy již končí období dešťů a hurikánů, a i ceny služeb budou ještě mimosezonní. V základní ceně tarifu Economy máte pouze příruční zavazadlo, které vám však do Karibiku bude rozhodně stačit.

Když k ceně letenek za oceán připočteme náklady na dopravu do Paříže, tak jsme suma sumárum na 7-8 tisících Kč, což skutečně parádní cenovka!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Level
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla o maximáních rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: podzim 2018
 • Příkladové termíny:
  • Paříž – Pointe á Pitre (Guadeloupe)
   • 10. – 17. 10. za 5 041 Kč
   • 7. – 14. 11. za 5 555 Kč
   • 5. – 12. 12. za 5 812 Kč
  • Paříž – Fort de France (Martinik)
   • 11. – 18. 10. za 5 569 Kč
   • 4. – 13. 11. za 5 311 Kč
   • 13. – 20. 11. za 5 311 Kč
 • Tip: Kupte si dvě jednosměrné letenky a nakombinujte si tak výlet na oba ostrovy. Přelet mezi Fort de France a Pointe á Pitre seženete v našem vyhledávači a jejich cena se pohybuje kolem 17 stovek.

Ubytování

Pokud se vydáte na Martinik, tak se určitě mrkněte na tento pohodový dvouhvězdový hotel za 935 Kč/os./noc. A jestliže se vaší cílovou destinací stane ostrov Guadeloupe, pak dejte šanci tomuto oblíbenému Beach hotelu za 1 158 Kč/os./noc. Z dalších nabídek můžete vybírat tradičně na Hotels.com či Bookingu.

Víza

Jelikož Martinik i Guadaloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz. Nicméně pro jistotu si s sebou vezměte platný cestovní pas.

Jak do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost  Transavia.  Na hlavní pařížské letiště Charlese de Gaulla se pak z Prahy dostanete s    ČSA (ranní let z Prahy je vzhledem k odpolednímu odletu za oceán dostatečný) nebo  Vuelingem. Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €.

Náhled letenky z Paříž na Guadeloupe za 5 041 Kč

Guadeloupe a Martinik od 5 041 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)