Guadeloupe a Martinik na jeden zátah za 8 403 Kč
7.3.2018

Guadeloupe a Martinik na jeden zátah

8403

O této nabídce

Zakončit léto v Karibiku, kdo by dlouho odolával. Vyzývají k tomu od léta nově spouštěné linky transnacionální lowcostové společnosti Level, které Vás z pařížského letiště Orly přímým spojem dopraví na ostrovy ve východní části Karibiku – konkrétně Martinik a Guadeloupe. A proč rovnou návštěvu obou dvou zmíněných míst nezkombimnovat? Zakoupíte si one-way letenky nejprve na Martinik, následně s místním dopravcem Air Caraibes přeletíte na Guadeloupe, odkud se po pár dnech strávených relaxováním na zdejších nádherných plážích s bílým pískem vrátíte zpět do Paříže. Celá tato kombinace pak vyjde na velmi hezkých 8 403 Kč. Nutno však upozornit, že se jedná o nejzákladnější tarif, v jehož rámci máte v ceně pouze příruční zavazadlo. Na druhou stranu kromě plavek, ručníku a žabek toho moc potřebovat opravdu potřebovat nebudete.

Tak se vydejte vstříc plážové pohodě a relaxu na konci letních prázdnin či v září, kdy je možné tento výlet nakombinovat za uvedenou cenu. Níže přinášíme dva příkladové termíny, ale je možné si trip naladit dle vlastních časových preferencí neb lze poskládat možností vícero. S přískokem do Paříže bychom zatím nelámali hlavu. Frekvence spojů z Prahy je vysoká – někdo ocení rychlejší návaznost (pozor přestup bude negarantovaný), zatímco jiný se rád zastaví v pod Eiffelovkou na sklenku vína…

 

Ubytování

Na Martiniku bychom si pro noclehy vybrali tento pěkný apartmán kousek od pobřeží za 762 Kč/os./noc. Zatímco na téměř sousedním ostrově Guadeloupe dejte šanci takovémuto prima prázdninovému domu za 592 Kč/os./noc. Další zajímavé nabídka na ostrovech napříč Karibikem objevíte klasicky na Bookingu nebo využijte služeb srovnavače Trivago.

Víza

Jelikož Martinik i Guadaloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz. Nicméně pro jistotu s sebou vezměte platný cestovní pas.

Přískok do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia (přískok na druhý termín vyjde na 2 360 Kč). Na další pařížské letiště Charlese de Gaulla se pak z Prahy dostanete s easyJetem, ČSA nebo Vuelingem. Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €.

Náhled kombinace letenek z Paříže na Martinik, přelet na Guadeloupe a následně návrat do Paříže za 8 403 Kč

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)