Guadeloupe a Martinik – 9916 Kč
13.10.2015

Martinik či Guadeloupe

O této nabídce

Zaletět si během končící zimy do Karibiku můžete ve dvoudenní akci na Guadeloupe či Martinik od 9916 Kč. Příkladem může být výlet s odletem z Paříže Orly (ORY) do Fort De France (FDF) na Martinik 11. března s návratem 20. března. Rezervuj tento termín >>

[highlightbg /]

Guadeloupe9937 Kč 13. 3. – 20. 3. Rezervuj tento termín >>

Přípoje do Paříže

Na zmiňovaný termín 11. 3. – 20. 3. vychází z Prahy Easyjet na 1602 Kč s tím, že je nutné změnit letiště a pobýt jednu noc cestou tam v Paříži (rezervujte 10. 3. – 21. 3. jelikož přiletíte do Paříže až další den). Alternativně si můžete rezervovat jako přípoj Transavii, kter začíná na 2200 Kč tam i zpět, ta létá z Prahy přímo na letištěš Orly. Mezi letišti CDG a Orly se dostanete pomocí Express busu Air France za 19 EUR.

Ubytování na Guadeloupe

Na Guadeloupe bychom bydleli v tomto jednoduchém studiu, 5 minut autem od pláže.

Ubytování na Martiniku

Na Martiniku bychom volili toto jednoduché ubytování. Pokud hledáte něco luxusnějšího, nezapomeňte se podívat do tajných nabídek a cenu hotelu si také porovnejte na Trivagu.

[singlepic id=740 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)