Gruzie z Katowic za 1 312 Kč
6.4.2017

Gruzie z Katowic

O této nabídce

Využijte dnešní nabídky maďarského nízkonákladového dopravce Wizzairu, který dnes nabízí letenky z polských letišť s 20% slevou. Zajímavě se jeví především trasa z Katowic do gruzínského Kutaisi, kam se můžete během jara podívat již za 1 312 Kč – pokud jste flexibilní a schopni odletět pod Kavkaz již příští týden, kdy vzhledem k velikonočním svátkům ušetříte dny dovolené. Pouze o pár stovek dráž se lze na dovču vydat i během června nebo i na přelomu prvního prázdninového měsíce.

V druhém největším městě se rozkoukejte a vyražte se podívat na okolní památky UNESCO jakými jsou katedrála Bagrati nebo nedaleký klášter Gelati. Podobný kláštěrní komplex slavné minulosti leží jen opodál – Mskheta. Nabízí se i výlet přes městečko Tskaltubo do vyhlášených Prometheových jeskyní, které byly veřejnosti zpřístupněny teprve před pěti lety. Dále pak doporučujeme přejet až téměř k ruským hranicím do oblasti zvané Svanetie, kde se Vám nabízí široké možnosti treků po místních kopcích a oku lahodící výhledy na zdejší kavkazské kopce včetně nejvyšší hory Gruzie – Šchary – tyčící se do výše 5 201 m.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: duben – červenec 2017
 • Termíny:
  • 12. – 20. 4. za 1 312 Kč
  • 19. 4 . – 1. 5. za 1 466 Kč
  • 17. – 25. 5. za 1 773 Kč
  • 7. – 22. 6. za 1 773 Kč
  • 28. 6. – 3. 7. za 1 773 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Gruzínské ceny budou pro vaši peněženku více než příjemné a o ubytování to platí dvojnásob. Přímo v Kutaisi seženete pěkný hostel nedaleko hlavního nádraží s maršrutkami vyjíždějící odsud do téměř celé Gruzie za hubičku – neboli za 183 Kč/os./noc. Výhodou pak je odvoz z letiště, který s nočním příletem jistě oceníte. Komfortnější variantu Vám pak nabídne tento hezký hotel přímo v centru města za 335 Kč/os./noc.

Jak do Katowic

Nejideálnějším dopravním prostředkem pro dosažení hornoslezského města je jistě osobní automobil. Ten lze po dobu svého pobytu v zahraničí ponechat zaparkovaný přímo na letištním parkingu, kde s českou nebo slovenskou SPZ obdržíte 90% slevu na parkovné.

Další možností je využití železniční dopravy, kdy se na palubě žlutočerných vozů Leo Expressu dostanete z Prahy do centra Katowic za 349 Kč/směr. Z centra města se na letiště dostanete airport expressem za 50 minut.za cca 160 Kč. Při šťastné kombinaci termínů se lze dostat s LE přímo na katowické letiště z Prahy již za 249 Kč (29. března)

Pro cestu z Ostravy lze využít autobusové spojení s Tiger Express.

Náhled letenky z Katowic do Kutaisi za 1 312 Kč

Gruzie z Katowic za 1 312 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)