Gruzie na jaře za 1 449 Kč
21.3.2018

Gruzie na jaře

1449

O této nabídce

Vydejte se za přírodními krásami Gruzie začátkem léta z Prahy anebo z Wroclawi. V centru Kutaisi si zajděte za výhledem ke katedrále Bagrati a určitě nevynechte klášter Gelati s nádherným interiérem zapsaný v seznamu UNESCO. Další dny se vydejte na západ k moři anebo na severozápad do hor ve Svanetii. V tomto případě si chyťte maršrutku a v národním parku Sataplia uvidíte dochované dinosauří stopy. Trekujte nejoblíbenější stezkou z horské vesničky Ushguli do Mestie a užijte si nádhernou přírodu a malé středověké vesničky, kde můžete bez obav strávit noc. Zažeňte žízeň domácím vínem a při tradičním stolování „supra“ si pochutnejte na chačapuri.

Zaleťte si do Gruzie na jaře z Wroclawi třeba 5. 5. – 12. 5. za 1 449 Kč REZERVUJ PŘÍKLAD >>

 • Rezervujte: přímo přes stránky Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks standardního příručáku s limity 55 x 40 x 23 cm
 • Dostupnost: nejlevněji květen – červen 2018 
 • Termíny: 
  • z Wroclawi:
   • 5. 5. – 12. 5. za 1 449 Kč
   • 12. 5. – 22. 5. za 2 558 Kč
  • ​​​​​​​z Prahy:
   • 19. 5. – 2. 6. za 3 328 Kč
   • ​​​​​​​5. 6. – 9. 6. za 2 958 Kč

Tip: Uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset drobně připlatit nebo členství zvážit. Cena je vždy za osobu, pokud pojedou aspoň dva cestovatelé.

Ubytování

Střechu nad hlavou nalezete v Kutaisi jednoduše a levně, třeba na pár dní v této tříhvězdě za 234 Kč/os./noc. anebo v tomto hotelu s venkovním bazénem za 298 Kč/os./noc. Noc v Mestii můžete strávit v tomto guesthousu za 340 Kč/os./noc. se skvělou snídani.

Trekování v Gruzii

Na severovýchodě země trekujte z Omala do Shatili, kde naleznete nádhernou přírodu a opevněné středověké vesničky, ve kterých se téměř zastavil čas kde budete setkávat jen příležitostných pastýřů. Další oblíbená trasa spojující regiony Kazbegi a Khevsureti prochází kolem hory Chaukhi, zubatého vápencového masivu známého také jako „Gruzínské Dolomity“. V jejím rámci překonáte 3 338 m. n. m. vysoký průsmyk sejdete ke třem jezerům Abudelauri, z nichž je každé jiné barvy (modré, zelené a bílé).

Jak do Wroclawi

Nejvýhodnější spojení po finanční stránce nabízí společnost Polskibus. Z Prahy se do centra Dolnoslezského vojvodství dostanete za 4 a půl hodiny cesty a jednosměrná jízdenka vás vyjde na cca 300 Kč. Z autobusového nádraží se pak na letiště dostanete denním linkovým autobusem s číslem 106 anebo nočním s číslem 206, jehož jízda trvá cca 40 minut. Protože do Kutaisi se letí brzy ráno, dorazte do Wroclawi den předem a bookněte si třeba tento levný nocleh za 475 Kč/os./noc. anebo můžete jednoduše přespat na letišti. Další variantu za 233 Kč/směr z Prahy nabízejí ČD.

Víza

Pro občany ČR neplatí od roku 2005 vízová povinnost, v zemi se bez víz můžete pohybovat až 90 dní.

Náhled letenky z Wroclawi do Kutaisi za 1 449 Kč/os.

Gruzie na jaře za 1 449 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)