Gruzie – Kutaisi – Wizzair – 739 Kč
12.11.2013

Gruzie – Kutaisi – Wizzair – 739 Kč

O této nabídce

Ještě nyní v listopadu nebo prosinci se můžete s leteckou společností Wizzair podívat do Gruzie. Zpáteční letenky z Katovic do Kutaisi lze v těchto měsících pořídit již za 108 zlotých / 739 Kč. Tato cena se vztahuje pro členy WDC. A pokud přesto členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte a letenka Vás vyjde na 1114 Kč/os . Letenky si rezervujte přímo na stránkách www.wizzair.com. Pokud nechcete být stále na jednom místě, můžete si v půjčovně půjčit auto.

Termíny odletů:
listopad: 19., 23., 26., 30.
prosinec: 3., 10., 24.

Termíny příletů:
listopad: 23., 30.
prosinec: 7., 14., 24.

Ubytování:
Velmi hezké ubytování pořídíte např. v Kutaisi hostelu již za 211 Kč/os/noc.

Víza:
Pro občany ČR neplatí od roku 2005 vízová povinnost, v zemi se bez víz můžete pohybovat až 90 dní.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kutaisi, Georgia{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)