Gruzie – Kutaisi – Wizzair – 1016 Kč
1.4.2013

Gruzie – Kutaisi – Wizzair – 1016 Kč

O této nabídce

Pro lety do Gruzie se skutečně začínají dát věci. Ještě nedávno byla opravdovou bombou cena okolo 5000 Kč a dnes už tu máme akci Wizzairu za tisícovku.

Na cenu 1016 Kč se jako člen Wizzair discount clubu dostanete při letu z Katowic do Kutaisi v termínu 4.6. – 11.6. Pro nečleny je potom cena o něco málo vyšší.

Pokud nechcete být stále na jednom místě, můžete si v půjčovně půjčit auto.

Očekáváme, že podobná cena může trvat pouze několik minut až hodin, a proto doporučujeme letenky rezervovat okamžitě!

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kutaisi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)