Gruzie – Kutaisi – Wizzair – 1 911 Kč
27.2.2013

Gruzie – Kutaisi – Wizzair – 1 911 Kč

O této nabídce

Wizzair představil dvě nové linky a to z Varšavy a z Katowic do gruzijského Kutaisi a spolu s tím spustil i zaváděcí ceny. Zpáteční letenku včetně všech poplatků pořídíte již za 1 911 Kč, jako příklad uvádíme odlet z Varšavy 12. května s návratem 19. května.

Na cenu dosáhnete, pokud poletíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm do 10kg  a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte 2 497 Kč. Pokud tedy pocestujete ve dvou a více lidech, roční členství v Discount klubu se vám vyplatí.

Do Varšavy se dostanete nejlevněji s Polskim busem, kdy nejlevnější zpáteční jízdenka začíná i na 24 Kč.

TIP na prázdniny: 2. – 9. července s odletem z Katowic do Kutaisi (datum obsahuje státní svátek) pro členy Discount klubu za 3 147 Kč, případně pro nečleny za 3 732 Kč.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kutaisi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)