Gruzie – Kutaisi – Wizzair – 1 079 Kč
14.5.2013

Gruzie – Kutaisi – Wizzair – 1 079 Kč

O této nabídce

Do druhého největšího gruzínského města nabízí Wizzair zpáteční letenky za 1079 Kč. Příkladem může být odlet z Katowic do Kutaisi 11. června s návratem 15. června.  Letenky za tuto ceny jsou dostupné zejména během června. Opět připomínáme, že na cenu dosáhnete, pokud jste členy Discount klubu, pokud členy nejste a poletíte aspoň dva, zakupte si roční členství, potom vás zpáteční letenka vyjde na 1 409 Kč.

Víza

Pro občany ČR neplatí od roku 2005 vízová povinnost, v zemi se bez víz můžete pohybovat až 90 dní.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kutaisi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)