Gruzie + Indie + Katar za 8 908 Kč
22.1.2018

Gruzie + Indie + Katar

8908

O této nabídce

Další pěkný výlet si můžete poskládat s trošku bizarní kombinací aerolinek. Skvělý 5* dopravce ve formě Qatar Airways nabízí letenky z gruzínského Tbilisi do Dillí v Indii a následným návratem do Prahy za prima cenu 7 279 Kč. Během cesty na Vás navíc čeká delší stopover v Dohá, který si určitě sluší využít k návštěvě katarské metropole (navíc bez nutnosti nocovat). Koho by Katar samotný nelákal, tak má samozřejmě možnost zde jen rychle přestoupit a pokračovat směle vstříc poloostrovu Přední Indie. Proč bizarní kombinací aerolinek? Protože do Gruzie to z Prahy nejlevněji půjde na nové lince do Kutaisi (v provozu od 19. května) s nízkonákladovým Wizzairem. Letenky na příkladový termín pořídíte již za 1 629 Kč. Zejména letní termíny zatím však vycházejí poměrně draze, takže se nabízí letět i z Prahy do Tbilisi (solidně vycházejí třeba Ukraine Airlines via Kyjev). Alternativně se do Kutaisi s maďarským Wiizairem dostanete i z Katowic, Wroclawi (od konce března) a Vídně (od listopadu).

Celkovou kombinaci z Prahy si tak můžete poskládat kupříkladu na začátku září za 8 908 Kč (s odbaveným zavazadlem za 9 723 Kč). Ano, je to výlet pro dobrodruhy, ale za tuto cenu se z České republiky nepodíváte kolikrát ani do Indie. A nyní kromě návštěvy chrámů v Órčche, svatého města Váránasí či turistického magnetu Tádž Máhalu stihnete i vylézt pár kopců na Kavkaze, ochutnat výborné chačapuri a obdivovat ropnou metropoli Dohá!

 • Rezervujte:
  • ​​​​​​​Praha – Kutaisi: přes stránky společnosti Wizzair
  • Tbilisi – Dillí a Dillí – Praha: přímo přes náš vyhledavač
 • Zavazadla:
  • ​​​​​​​Praha – Kutaisi:  1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 23 cm (odbavenéh zavazdlo s limitem 20 kg = 815 Kč)
  • Tbilisi – Dillí a Dillí – Praha: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 30 kg + klasický příručák
 • Dostupnost: jaro a podzim 2018
 • Termíny:
 • Tip: uvedené ceny za letenky z Prahy do Kutaisi platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset necelé tři stovky připlatit

Ubytování

Po příletu do Kutaisi uprostřed noci se určitě rádi co nejrychleji dopravíte do pohodlné postele. Velmi dobře je hodnocený tento apartmán v centru města za 205 Kč/os./noc. Po přesunu do hlavního města Gruzie se zkuste ubytovat v tomto pěkném guesthousu za 307 Kč/os./noc. Následně v Indii bychom volili tento jednoduchý ale oblíbený hostel za 408 Kč/os./noc. Další nabídky naleznete na klasickém Bookingu nebo zkuste využít srovnavače cen Trivago.

Víza

Zatímco do Gruzie se dostanete bez nutnosti obstarávat si víza, tak při cestě do Indie již potřebné potvrzení bude třeba. Konkrétně se jedná o elektronickou registraci. Tu získáte  na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali. 

Náhled letenky Prahy do Kutaisi a z Tbilisi do Dillí a zpět do Prahy za 8 908 Kč

Gruzie + Indie + Katar za 8 908 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)