Gruzie a Azerbajdžán – Wizzair – od 748 Kč
20.8.2013

Gruzie a Azerbajdžán – Wizzair – od 748 Kč

O této nabídce

V nabídce Wizzairu se po konci letních prázdnin znovu objevují letenky do Azerbajdžánu a Gruzie za opravdu směšně nízké ceny. Díky tomu si členové Wizzair clubu mohou koupit letenku do Baku už za 748 Kč a do Kutaisi cena letenek začíná na 1048 Kč.

Baku – Azerbajdžán – 748 Kč
Termínů za 748 Kč s odletem a návratem do Budapešti je nepřeberné množství. Jako příklad uvádíme termín 22.11. – 26.11. Azerbajdžán jsme s Wizzairem letos také sami navštívili a na základě vlastní zkušenosti pro Vás vytvořili návod, jak postupovat při žádosti o vízum.

Kutaisi – Gruzie 1041 Kč
Také z Katowic do Gruzie se můžete na podzim podívat za cenu jen nemálo převyšující tisícikorunu. Pro členy Wizzair clubu zpáteční letenka vychází na 1041 Kč, pro nečleny asi o 400 Kč dráž. Jako příklad je možné uvést termín 12. – 16.11.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Baku{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)