Gran Canaria z Hamburku za 540 Kč
23.11.2016

Gran Canaria z Hamburku

O této nabídce

Zpříjemněte si první půlku prosincem výletem na Kanárské ostrovy, konkrétně na třetí největších z nich – Gran Canarii. Nízkonákladová společnost Ryanair pustila do oběhu levné letenky z Hamburku za pouhých 540 Kč. Do tohoto přístavního města se není těžké dostat autobusem, a tak si můžete vklidu za pár stovek zaletět za možná posledním letošním sluníčkem.

guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Petr Gold

No a ubytování hledejte jinde, než na doporučeném bookingu či trivágu a budete se divit za kolik lze být na kanárech ubyování a to vč. např. pp či in inclusive !

Alan

Já využívám https://www.hotelscombined.cz/, většina hotelů stejných jak na booking, ale je to levnější… Ale taky se mi kolikrát stalo že booking byl levnější.

Honza

To by mne taky zajímalo, Booking je docela fajn

Janulka

Já hledám už asi měsíc ubytování kdekoliv na kanárech (u pláže) v době Vánoc a bez šance. Byla bych ráda za jakýkoliv tip.

Pavel

To já taky.Na gran canaria a není to žádná sranda.Všechno je plný a těch pár prázdnejch je za šílený ceny.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)