Glasgow – Ryanair – 1219 Kč
31.8.2012

Glasgow – Ryanair – 1219 Kč

O této nabídce

Dnešní akce sice možná nevypadá na první pohled až tak přitažlivě, ale ve srovnání s průměrnýma cenama je to naprostá pecka a možnost sehnat pravděpodobně nejlevnější letenky do Glasgow za poslední 2 roky. V rámci dnešní akce se můžete s Ryanairem s odletem z Wroclawi podívat v termínu 10.11. – 14.11. na prodloužený víkend do Glasgow, přičemž včetně všech poplatků se můžete dostat na konečnou cenu 1219 Kč.

Letenky lze rezervovat následovně:

10.11. – Wroclaw – Paris
10.11. – Paris – Glasgow Prestwick

14.11. – Glasgow Pr. – Wroclaw

Hotel v centru Glasgow lze v daném termínu sehnat okolo 17 EUR za os. a noc (dvojlůžko).

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Glasgow{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)