Gibraltar – Easyjet – 3 185 Kč
4.1.2013

Gibraltar – Easyjet – 3 185 Kč

O této nabídce

Easyjet nabízí zajímavé ceny letenek z Prahy na jih Pyrenejského poloostrova. Termínů za cenu okolo 3000 Kč za zpáteční letenku je několik, jako příklad udáváme tento itinerář:

  •  20. 4. Praha => Londýn Gatwick
  • 21. 4. Londýn Gatwick => Gibraltar
  • 24. 4. Gibraltar => Londýn Gatwick
  • 24. 4. Londýn Gatwick => Praha

Na cestě tam je nutná jednodenní návštěva Londýna. Pokud vás poletí více, cena je ještě menší, neboť se administrativní poplatek rozpočítá mezi více lidí. Cena je včetně kabinového zavazadla. Další termíny za podobnou cenu (použijte stejnou cestu) 10. – 13. března, 16. – 21. března či 19. – 24. dubna.

Ubytování v Gibraltaru je poměrně drahé, doporučujeme bydlet kousek od Gibraltaru na španělském území, kde hotely začínají na 310 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Gibraltar{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)