Galapágy + Quito + Bogota = 18 875 Kč
4.6.2018

Quito + Galapágy + Bogota

18875

O této nabídce

Naplánujte si výlet na příští rok do Jižní Ameriky, navštivte na rovníku Ekvádor, pokračujte na Galapágy, kde vás překvapí nejeden tučňák a na závěr omrkněte kolumbijskou metropoli. Kombinovanou letenku z Mnichova pořídíte za parádních 18 875 Kč. A termínově? třeba takto:

  • 6. 2. Mnichov – Quito
  • 10. 2. Quito – Galapágy
  • 15. 2. Galapágy – Bogota
  • 16. 2. Bogota – Mnichov

Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervujte: v tomto vyhledávači >>
  • Zavazadla: 23 kg k odbavení + klasické kabinové
  • Dostupnost:  17. listopadu 2018 – 31. března 2019, mimo Vánoc a Nového roku
  • Termíny: 

Ubytování

V Jižní Americe si ubytko srovnejte klasicky na Bookingu. Na samotných Galapágách ubytovacích kapacit moc není, tam si to rezervujte určitě dopředu.

Jak do Mnichova

Na Mnichovské letiště se dostanete nejsnáze z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společnosti Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrné jízdenky začínají na 570 Kč, v předstihu se také mrkněte na vlakový spoj ČD, který začíná na 364 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Quita, na Galapágy, do Kolumbie a zpět za 18 875 Kč

Galapágy + Quito + Bogota = 18 875 Kč


guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Petra

Ahoj, máte zkušenosti s touto leteckou společností? Dívala jsem se na internet a psali, že je často zpoždění, někdy i třeba 36 hodin u dálkových letů, prodávají více palubních lístků, než kolik mají volných míst, lety v Bogotě ruší atd. Za každou zkušenost budu ráda. Na krátké přelety měli dobré recenze, ale mám strach, ať nezůstaneme v Mnichově několik hodin. Děkuji

Petra

Ahoj Jirko,
díky za odpověď, musím se rozhodnout, Galapágy jsou můj sen.
Děkuji
Petra

Pavel

Byli jsme na Galapágách před 10 lety, spojili jsme to s Ekvádorem a Peru+Bolívie. Je to tam skutečně neskutečné, takže když vyskočila tato nabídka, tak jsme neodolali a jedeme znovu. Petro, pokud se rozhodneš, můžu dát pár tipů.

Pavel

Děkujeme za tip, včera večer úspěšně nakoupeno 21.11. Mnichov – Galapágy, 2.12. Galapágy – Bogotá, 8.12. Bogotá – Mnichov…

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)