Fuenteventura – Kanárské ostrovy – 697 Kč
5.12.2013

Fuenteventura – Kanárské ostrovy – 697 Kč

O této nabídce

Kam ještě mohou letenky na Kanárské ostrovy spadnout?! Německá cestovní kancelář Neckermann už po několikáté vylepšila svou nabídku a nyní prodává zpáteční letenky Drážďany – Fuenteventura za 697 Kč. Za tuto cenu je dostupný termín 9. – 23.12.

Jak do Drážďan:
Do Drážďan se z Prahy pohodlně dostanete buď vlakem s Českými drahami, nebo autobusem se Student Agency. Město Drážďany je také proslavené nádhernými vánočními trhy, takže můžete spojit 2 výlety do jedné cesty. 🙂

Třílůžkový apartmán s terasou nedaleko od moře pořídíte za skvělou cenu 10000 Kč za celý pobyt, což vychází jen něco málo přes 200 Kč na os. a noc.

Alespoň na část pobytu určitě doporučujeme i půjčení auta, abyste celý pobyt nemuseli ležet na jednom místě.

[google-map-v3 width=“250″ height=“500″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Fuenteventura{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)