Francouzská Polynésie za 21 619 Kč
12.6.2018

Do Francouzské Polynésie superlevně

21619

O této nabídce

Akce pro opravdové cestovatele a dobrodruhyFrancouzská Polynésie z Vídně za 21 619 Kč! Ty kýčovité fotky a videa krásných písečných plážích, bohatého podmořského života a neuvěřitelných scenérií , které znáte z internetu a televize, pochází právě odsud! Vyrazte na Tahiti, Bora Bora nebo na další z ostrovů nacházejících se v Tichém oceánu. Každý by se sem chtěl podívat, ale jen málokomu se to poštěstí. Běžně letenka z Prahy stojí kolem 40 tisíc Kč, ale my jsme našli letenky téměř za polovic!

Jak bylo řečeno – musíte být opravdoví milovníci cestování, jelikož se trochu proletíte a chvilku potrvá, než se na Tahiti dostanete – ale za tuhle cenu? No nekupte to!

Vyrazit můžete například 10.1. z Vídně, s krátkou zastávkou Los Angeles, odkud budete pokračovat do San Francisca. Když už zde budete, tak doporučujeme v San Franciscu přeci jenom strávit nějaký ten čas, než se vydáte na druhou etapu cesty na Tahiti. Dále budete pokračovat do Papeete (opět s krátkou zastávkou v LA, bez ní to ale bohužel nejde). V Papeete na Tahiti je to už na vás, kam a kdy budete pokračovat. Doporučujeme si ale pořídit  „Multi-island tours“ pass od Air Tahiti, díky kterému bude pohyb mezi ostrovy Francouzské Polynésie levnější. To, na jaký ostrov se chcete nebo nechcete podívat, si vyberte na stránkách airtahiti (jediná společnost létající mezi těmito ostrovy) a kupte si příslušný pass. Od 11. ledna do 31. května se jedná o vedlejší sezónu, tudíž tyto passy jsou o trošku levnější.

Tyto akční letenky platí od ledna do května. Záleží jen na vás, jaký termín si vyberete a jak si to nakombinujete.

Ubytování

Francouzská Polynésie bývá označována za „ráj na zemi“, tudíž počítejte určitě s tím, že si za ubytování „v ráji“ připlatíte (a nejen za to). V Papeete vychází za docela dobrou cenu ubytování v Ery Apartments (1 210 Kč/noc/osobu). Pokud byste měli zájem o něco komfrotnějšího nebo luxusnějšího, určitě nebudete mít problém zde něco najít. Koukněte na booking nebo na airbnb.

Víza

Jelikož je Francouzská Polynésie zámořským územím Francie, nepotřebujete zde žádná víza (pouze cestovní pas platný minimálně 6 měsíců od návratu).

Nezapomeňte ale, že letíte přes USA, kde budete mít několikahodinové/denní přestupy, tudíž potřebujete elektronickou autorizaci pro USA ESTA.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni se dostanete například s autobusovou společností Flixbus za 474 Kč za jednosměrnou jízdenku z Prahy. Další variantou, a pro někoho možná pohodlnější, je využít služeb ČD do centra Vídně a poté využít U-bahn za 4,10 €.

Náhled letenky z Vídně do San Francisca

Francouzská Polynésie za 21 619 Kč

Náhled letenky ze San Francisca do Papeete

Francouzská Polynésie za 21 619 Kč​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)