Francouzská Polynésie z Prahy za 26 514 Kč
5.4.2018

Francouzská Polynésie z Prahy

26514

O této nabídce

Toužíte navštívit skutečný ráj na zemi? Tak to se určitě musíte vydat do Francouzské Polynésie! Splnit si životní sen můžete právě nyní díky kombinaci letenek společnosti Norweigen z Prahy do Kalifornie a následného pokračování s mladou nízkonákladovou aerolinkou French Bee ze San Francisca na Tahiti. Zpáteční letenky pořídíte za 26 514 Kč, což opravdu parádní cena, která se objeví pouze několikrát do roka (standardně letenky stojí kolem 40 tisíc Kč). Vzhledem k nízké ceně je třeba počítat trochu okleštěným servisem – v základní ceně není žádné občerstvení a sbalit se budete muset do příručního zavazadla. V tom však výrazný problém neshledáváme, vydáte se přeci na ostrovy uprostřed Tichého oceánu, kde si bohatě vystačíte s plavkami, ručníkem a šnorchlem.

 

Francouzská Polynésie je jedno z nejodlehlejších míst naší planety, kde se můžete těšit na jedinečné zážitky a maximální relax. Zkrátka dovolená, na niž budete ještě dlouho vzpomínat. Nekonečné pláže lemované kokosovými palmami, křišťálově čistý oceán ukrývající pod svou hladinou skutečné poklady v podobě korálových útesů a úsměvavé místní děvy, které se staly inspirací i pro Paula Gauguina. Určitě by však byla škoda zůstávat pouze na Tahiti. Využijte proto místního dopravce Air Tahiti nabízejícího několik balíčků letenek napříč jednotlivými ostrovy včetně ikonického Bora Bora. Vybrat si můžete dle své libosti na této stránce a následně si sami naplánujete, na kterém z ostrovů strávíte kolik dní – ať již odpočinkem či vodními sporty. Aerolinka vám totiž zdarma přepraví surfové prkno!

A protože je routing poskládán ze dvou na sobě nezávislých zpátečních letenek, tak se určitě hodí využít zastávku v Kalifornii. Půjčte si auťák a projeďte pobřeží ze San Francisca do Los Angeles anebo zamiřte do nedalekých národních parků. Případně si prodlužte pobyt v Polynésii a na západě Spojených států amerických se zastavte jen na nejnutnější dobu vzhledem k navazujícím spojům.

 • Rezervujte:
 • Zavazadla:
  • ​​​​​​​​​​​​​​Praha – San Francisco: 1 ks příručního s limitem 10 kg a rozměry 55 x 40 x 20 cm
  • San Francisco – Papeete: 1 ks příručního s limitem 12 kg a rozměry 53 x 38 x 18 cm
 • Dostupnost: květen a červen 2018
 • Termíny:
  • 19. 5. – 5. 6. za 26 514 Kč
   • ​​​​​​​Praha – San Francisco -> 19. 5. – 5. 6. za 12 942 Kč
   • San Francisco – Papeete -> 25. 5. – 4. 6. za 13 572 Kč
  • 12. – 26. 5. za 27 253 Kč
   • ​​​​​​​Praha – San Francisco -> 12. – 26. 5. za 13 681 Kč
   • San Francisco – Papeete -> 13. 5. – 21. 5. za 13 572 Kč
  • 5. – 26. 6. za 30 208 Kč
   • ​​​​​​​Praha – San Francisco -> 5. – 26. 6. za 15 699 Kč
   • San Francisco – Papeete -> 8. – 21. 6. za 14 509 Kč

Ubytování

Pro první nocleh za oceánem v San Fran bychom si vybrali tuto pohodovou a oblíbenou tříhvězdu za 1 544 Kč/os./noc. Zatímco v Papeete pěkně vychází tyto apartmány za 1 220 Kč/os./noc. Další ubytka volte dle zvoleného itineráře, přičemž se můžete spolehnout na pomocníka ve formě Bookingu. Při hledání bydla v Kalifornii mrkněte i na AirBnB.

Víza

Francouzská Polynésie je francouzským zámořským územím a pro její návštěvu vám postačí platný cestovní pas. Zatímco pro vstup do Spojených států amerických bude si bude třeba obstarat elektronickou registraci ESTA. ta však stojí pouhých 14 USD a máte ji vyklikanou na okamžik. Návod, jak oficiální fomulář hravě zvládnout naleznete na našich stránkách.

Autopůjčovna

Během pobytu v Kalifornii se určitě vyplatí půjčená kára. Během pár dní projedete pobřeží ze San Francisca do Los Angeles a na zpáteční cestě se zastavíte v některém z nádherných národních parků (Sequioa či Yosemite). Tak se podívejte do naší autopůjčovny a neponechejte nic náhodě.

Náhled letenky z Prahy do San Francisca za 12 942 Kč

Francouzská Polynésie z Prahy za 26 514 Kč

Náhled letenky ze San Francisca do Papeete za 13 572 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)