Francouzská Polynésie – 28 640 Kč
16.9.2018

Francouzská Polynésie

28640

O této nabídce

Vyrazte za skutečným rájem na zemi do Francouzské Polynésie! Splnit si životní sen a navštívit Tahiti na druhé straně planety můžete kombinací British Airways, Virgin Atlantic a Air Tahiti Nui. Cestou vás čekají 2 solidně rychlé přestupy v Londýně a Los Angeles, v Kalifornii si můžete dát i jednodenní pauzu v každém směru (do 24h). Termínů je dostatek mezi únorem až dubnem příštího roku, třeba s odletem 6. března s návratem 18. března Rezervuj tento termín >>

V Papeete na Tahiti je to už na vás, kam a kdy budete pokračovat. Doporučujeme si ale pořídit  „Multi-island tours“ pass od Air Tahiti, díky kterému bude pohyb mezi ostrovy Francouzské Polynésie levnější. To, na jaký ostrov se chcete nebo nechcete podívat, si vyberte na stránkách Air Tahiti (jediná společnost létající mezi těmito ostrovy) a kupte si příslušný pass. Od 11. ledna do 31. května se jedná o vedlejší sezónu, tudíž tyto passy jsou o trošku levnější.

Ubytování

Počítejte s tím, že si za ubytování v ráji na zemi trochu připlatíte. V samotném Papeete vychází za solidní cenu ubytko v těchto apartmánech za necelých 1100 Kč/os/noc. Při rezervaci ubytka určitě mrkněte na Booking.com nebo na AirBnB.

Víza

Jelikož je Francouzská Polynésie zámořským územím Francie, nepotřebujete zde žádná víza (pouze cestovní pas platný minimálně 6 měsíců od návratu). Nezapomeňte ale, že letíte přes USA, tudíž potřebujete elektronickou autorizaci ESTA. Mrkněte na náš návod, jak ESTA jednoduše a nejlevněji získat.

Náhled letenky za 28 640 Kč z Prahy do Papeete


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)