Francie z Prahy za 52 Kč
31.5.2016

Francie z Prahy

O této nabídce

Volotea opět přichází s jednosměrnými letenkami ve své síti za 0,97 EUR pro členy Supervolotea! Postupně se začínají objevovat další a další letenky, v tomhle případě platí dvojnásob, že kdo dřív koupí, ten letí za pár desetikorun do Francie. 🙂 Na 52 Kč za zpátečku se dostanete při kombinaci alespoň dvou měst, dostupná je třeba kombinace 2. 12. Praha => Marseille, s návratem 12. 12. z Nantes nebo Toulouse do Prahy.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na volotea.com
  • Dostupné destinace z Prahy: Benátky, Bordeaux, Nantes, Marseille, Toulouse
  • Termíny: Obvykle nejlevněji v říjnu, listopadu a prosinci, objevují se časem další
  • Zavazadla v ceně: kabinové 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20 cm, celková hmotnost maximálně 10 kg
  • 10 EUR promokód na rezervaci: registrujte se zde >>

[/highlightbg]

TIP: Výhodná letenka je většinou jen v jednom směru, takže zkuste udělat nějaký pořádný Eurotrip a letenky řetězit. Během chvíle se nám podařilo najít tento příklad:

  • 1.9. Praha – Benátky
  • 3.9. Benátky – Mallorka
  • 6./8.9. Mallorka – Bordeaux
  • 9.9. Bordeaux – Praha

Celková cena letenek: 3,88 EUR / os.!

Jak se stát členem Supervolotea?

Na 0,97 EUR dosáhnete tehdy, pokud jste členy Supervolotea. Členství si můžete přikoupit za 49,99 EUR na rok a platí pro neomezený počet cestovatelů, nicméně vždy musí cestovat vlastník Supervolotea členství. Pokud znáte někoho s členstvím, může vám samozřejmě letenky koupit a nemusí nutně cestovat, stačí, že mu zaplatíte 0,97 EURza letenku pro něj.

Update 11:14: Naše jména poletí s Voloteou už asi 50x :), momentálně už nemůžeme přes naše členství pořizovat další letenky.

Ubytování ve Francii

Kromě klasického bookingu mrkněte také na srovnávač Trivago.  Ubytování můžete začít v klidu vybírat ihned po koupi letenek, v tomhle případě je to (akce a nikoliv chyba).


Subscribe
Upozornit na
guest
99 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)