Francie – Nice – 2659 Kč
24.2.2016

Nice nejen v létě

O této nabídce

Navštivte v létě krásné francouzské město na jihu Provence. Nice (NCE) s odletem z Vídně (VIE) za 2 659 Kč s leteckou společností Air Berlin. Příkladový termín uvádíme v době letních prázdnin a to od 17. srpna do 25. srpna.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování doporučujeme v této rezidenci, která se nachází v blízkosti centru města.

Tip na výlet do Monaka

Když už budete v Nice, byl by hřích se nezajet podívat také do nedalekého Monackého knížectví. Nejlevnější dopravou je autobus č. 100, který vyjíždí se stanice Le Port (místo odjezdu viz tento odkaz) a jednosměrná jízdenka stojí 1,90 EUR. Jízda autobusem trvá přibližně 40 minut, přičemž tato cesta Vám současně jako jediná nabídne dechberoucí výhledy na pobřeží.

Nevýhodou autobusového spojení je to, že poslední autobus jede jen kolem 8. hodiny večerní, takže v případě zájmu o pozdější návrat můžete využít vlakového spojení. Jízdenka na vlak stojí 3,90 EUR.

Doprava do Vídně

Asi nejpohodlnějším spojením mezi Vídní a Českou republikou je autobusové spojení provozované Student agency. Autobus jezdí přibližně každé 3 hodiny a v České republice staví v Brně a Praze.

Nejlevnějším spojením potom je dostat se jakkoliv do Břeclavi a odtud pokračovat s rakouskými drahami na letiště. Cesta z Břeclavi trvá přibližně 90 minut a lístek se dá sehnat už od 2,20 EUR. Běžná cena je potom 3,80 EUR až 8 EUR.

Francie - Nice - 2659 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)