Francie – Nantes – Volotea – 2 071 Kč
17.6.2013

Francie – Nantes – Volotea – 2 071 Kč

O této nabídce

Přímé zpáteční letenky z Prahy do Nantes pořídíte o letních prázdninách za 2071 Kč. Příkladem může být odlet 20. srpna s návratem 24. srpna. O pár stokorun dráž potom pořídíte týdenní výlet (20.-27. srpna). Letenky zakoupíte na této stránce.

Ubytování v Nantes

V Nantes doporučujeme toto levné ubytování.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nantes, France{}1-default.png{}“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)