Francie – Nantes – Volotea – 1 429 Kč
21.1.2014

Francie - Nantes - Volotea

O této nabídce

Vydat se na prodloužený květnový víkend do Nantes umožňuje levně Volotea. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Nantes (NTE) pořídíte za 1 429 Kč. Příkladem může být odlet 15. května s návratem 19. května. Letenky rezervujte přímo na stránkách dopravce.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v dubnu – 24
  • Odlet v květnu – 15,19,21,28,29
  • Odlet v červnu – 12
  • Návrat v květnu – 7,19,25,26
  • Návrat v červnu – 8

Ubytování v Nantes

Velmi slušné ubytování kousek od tramvajové zastávky nabízí tyto apartmány za 498 Kč/os/noc nebo si můžete vybrat z ostatních hotelů.
[google-map-v3 shortcodeid=“8e1f0e9f“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nantes{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)